RÜYADA LASTİK İZİ GÖRMEK

Rüyada lastik izi görmek, rüya sahibinin daha önce giriştiği ve olumsuz durumlarla karşılaştığı bir işten el etek çektiğine ama yine de bir türlü kurtulamadığına ve bu işle alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyada görülen lastik izi, gören kişinin kalbinde geçmişten kalan bir sızı olduğuna ve her ne kadar unutmak istese de, bir türlü içinden atamadığına tabir edilir. Yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle kişinin her adımını düşünerek atacağına, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağına işaret eder. Büyük bir lastik izi görmek iş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Lastik İzi Görmenin Anlamları

Rüyada lastik izlerini takip etmek, daha önce yapılan ve kişiyi istemediği sorunlara iten bir hatanın telafi edilmesine uğraşmak, geçmişe yönelik bazı durumları düzeltmek için çaba göstermek anlamına gelmektedir. Bu rüya kişinin bazı şüpheler içinde olduğuna ve iş hayatında ortağı olanların güven sorunları yaşayacaklarına tabir edilir. Geçmişte yaşanmış bazı hadiselerin istenmeyen şekilde ortaya çıkması ve kişinin önüne gelerek keyfini kaçıracak olması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada yanmış lastik izi görmek, acımasız bir eleştiriye maruz kalmak veya sevilen birinden yakın geçmişte üzücü sözler işitmek anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin gururunu incitecek ve kendisini kötü hissetmesine sebep olacak olaylar yaşaması yüzünden gözyaşı döktüğüne, yaşanan olumsuzluklar geçse bile, kişinin kalp kırıklığının geçmediğine işaret eder. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen kişinin hayatındaki yanlışları düzeltmesi ve bazı kişilerle görüşmesini tamamen kesmesi gerektiğini de bildirir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.