RÜYADA LOSYON GÖRMEK

Rüyada losyon görmek, gören kişinin hayatında iyileştirilmesi gereken yaralarının olmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının güzel ve mutlu geçmesi konusunda kendisinin de çabalaması ve doğru yolu bularak doğru davranışlarla bu zorlu dönemi atlatması gerektiğine yorumlanır. Rüyada görülen losyon gören kişinin eşi ve çocukları ile sıkı, vefalı, menfaate dayalı olmayan güzel bir ilişkisinin olmasına tabir edilir. Ailesinin her daim kişiye ihtiyaç duyduğuna yorumlanır. Rüya sahibi ailesine daima iyi bir yol göstericidir. Aynı zamanda bu rüya uçarı olan kişilere, kişiliği tam oturmamış insanların varlığına yorumlanır.

Rüyada Losyon Görmenin Anlamları

Rüyada losyon almak, çok büyük olmayan kabahatler işlemiş olmaya işaret eder. Bunun sonucunda rüya sahibinin küçük bir hediye alarak eşinin gönlünü almak niyetinde olduğuna ve böylece evde güler yüz bulmayı ve huzurun hakim olmasını amaçladığına işaret eder.

Rüyada losyon sürdüğünü görmek, gören kişinin karşı cinste olan birinin hayaliyle yaşadığına ve onu düşünmeden zaman geçiremediğine tabir edilir.

Rüyada losyon kullanmak, gören kişinin yaşayacak olduğu mutlu olaylara işaret eder. Kişi yaşadığı zor günler ardından sevinç ve feraha çıkacaktır şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com