RÜYADA LİMONATA İÇMEK

Rüyada limonata içmek, gören kişinin yaşadığı sorunları geride bırakıp rahata kavuşmasına, esenlik içinde olmaya, dertlerden, çilelerden sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya, sorunları aşmaya ve başarılı olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına ve onlar sayesinde keyfinin yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin müjdeli haberler almasına, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve umutların yeşermesine işaret eder.

Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limon görmek, gören kişinin yaşayacağı rahatlamaya, işlerini yoluna koymaya, sorunları halletmeye, kusurları örtmeye ve eksikleri kapatmaya tabir edilir. Elde edilecek olan bol rızık ve bol kazanç anlamına gelirken bir diğer yandan insanların hatasını yüzüne vurmaya işaret eder.

Rüyada limon yemek, iyi değildir. Rüya sahibinin amaçlarını yerine getiremeyeceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin aradığını bulamayacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada limon suyu görmek, zorlukları aşma inancına sahip olmaya, güçlü ve kudretli kimse haline gelmeye bu sayede altından kalkmayacak hiçbir mesele olmayacağına işaret eder. Kurtuluş olarak görülür ve kişiyi mutluluğa götürecek yolların açılacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada limonlu çay içmek, gören kişinin maddi anlamda zor durumda kalacağına ve bu zorluğu ancak birinin yardımı ile atlatabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin borçlanarak başka bir borçtan kurtulma fikri taşıdığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada limon dilimi görmek, rüya sahibinin malını ve parasını paylaşmayı bilecek kadar yüce gönüllü, cömert, yiğit ve mert olduğuna işaret eder. Kişi, yardım elini hiçbir zaman kapatmayacak, iyi tarafını da öldürmeyecek demektir.

Rüyada ekşi limon yemek, gören kişinin kendisine uzatılacak bir dost elini geri çevireceğine ve düşmanlığı, kini, nefreti sürdüreceğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com