RÜYADA LİMON AĞACI GÖRMEK

Rüyada limon ağacı görmek, sevecen, iyi kalpli, şefkatli, merhamet ve iman sahibi, zalim kişilere karşı duran, mazlumun yanında olan, varlığını çekinmeden, düşünmeden, pişman olmadan, hak yolunda harcayan, ulu ve yüce bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, insanlıktan yana nasibini fazlasıyla almış, duygusal, çevresiyle ilgili, öldüğünde ardında iyi bir şeyler bırakmanın peşinde olan kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Limon Ağacı Görmenin Anlamları

Rüyada limon ağacından limon topladığını görmek, rüya sahibi büyük bir kısmete konacak demektir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve peşinde olduğu işten hayırlı haber geleceğine ve şansının açılacağına işaret eder.

Rüyada limon görmek, hayırlı olan nimete ve dünya malına, bereket getirecek, verimli ve daimi olacak kazanca, esenliğe, ferahlığa, ağız tadına ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık, geleceğinin de parlak olacağına işaret eder.

Rüyada limon aldığını görmek, gören kişinin çok narin yapılı olduğuna, bağışıklığının yeteri kadar gelişmediğine, sık sık sağlık problemi yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin bir gün iyiyse üç gün kötü olduğu anlamına gelir.

Rüyada limon yemek, gören kişi için üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada limon dilimi görmek, malından ve parasından hayır işi için harcayan kişiye işaret eder. Rüyayı gören kişinin temiz niyetlerle sadaka vereceğine ya da malını hibe edeceğine yorumlanır.

Rüyada limon çayı görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulmasına, gelirinin azalmasına ve bu nedenle geçim sıkıntısı yaşamasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com