RÜYADA LOKMA GÖRMEK

Rüyada lokma görmek, gören kişinin hak ettiği, kafa yorduğu, dirsek çürüttüğü, ter akıttığı kısacası emek harcayarak sahip olduğu kazanca işaret eder. Rüya sahibinin ekmeğine, namusuna ve şerefine leke sürmeden yaşama savaşı verdiği şeklinde tabir edilir. Bu rüya, genel anlamı itibariyle, rüyayı gören kişinin yaşam mücadelesine, para kazanmak, ailesini geçindirmek ve hayatını idame ettirmek için yeni kazanç yolları arayışı içinde olduğuna tabir edilir. Rüyada lokma tatlısı yediğini görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüya sahibinin çok önemli ve büyük bir iş teklifi alıp, hayırlı bir ortaklık yapacağına bu sayede de hatırı sayılır bir oranda sermaye elde edip, daha büyük bir yatırıma gireceğine işaret eder.

Rüyada Lokma Görmenin Anlamları

Rüyada lokma dökmek, gören kişinin adağını yerine getirmesine işaret eder. Rüya sahibinin bir duasının ya da dileğinin gerçekleşmesi veya bir tehlikeden son anda kıl payı kurtulması sebebi ile, hak yoluna adadığı hayır işinin yerine getireceğine yorumlanır.

Rüyada lokma dağıttığını görmek, gören kişinin sevinç ve mutluluk verecek, içini rahatlatacak, korkularından kurtulmasını sağlayacak bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada lokma yemek, şans olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılmasına, hayatındaki aksiliklerin ve tersliklerin çözülmesine, başarısının önündeki tüm engellerin ortadan kalkmasına bu sayede bol kazanç elde etmesine işaret eder. Rüya sahibinin gelecekte zengin ve güçlü bir kimse olacağı anlamına gelir.

Rüyasında lokma pişirmek, gören kişi menfaat elde edeceği ve fayda sağlayacağı işlerin peşinden koşuyor ve yarınlarda rahat edip, daha iyi şartlarda yaşamanın yollarını arıyor demektir. Rüya sahibinin hak yolunu terk etmeden, arsızlık, yüzsüzlük ve hırsızlık yapmadan, hayat şartlarını yükseltmek için çabaladığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com