RÜYADA LİSE GÖRMEK

Rüyada lise görmek, gören kişinin hayatının düzen ve disiplin içinde geçeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatını planlı, programlı ve kurulu bir düzene bağlı olarak yürüteceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Lise Görmenin Anlamları

Rüyada lise kazanmak, gören kişini kafasında yeni iş girişimleri ve atılımlar olduğuna işaret eder. Rüya sahibi ya işini büyütmek istiyor ya da kazancını nasıl arttırabileceğinin ve nasıl daha karlı işlere girebileceğinin hesabını yapıyor demektir.

Rüyada lise forması görmek, çok hayırlıdır. rüya sahibinin tahsilli bir kimse olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına işaret eder.

Rüyada lise öğrencisi olmak, bir kişi eğer rüyasında kendisini lise öğrencisi olarak görürse, o kişinin soğukkanlı ve sağduyulu olması, duyguları ile değil de mantığı ile hareket etmesi ve öfkesine yenilmeden, sakin şekilde yaşımını devam ettirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada lise arkadaşını görmek, afiyette olmaya, yeteri kadar kazanmaya, fazlasıyla rızık elde etmeye, mesleğindeki başarı sayesinde adından söz ettirmeye ve herkesin istediği rahatlığa, lükse ve konfora sahip olmaya işaret eder.

Rüyada lise öğretmenini görmek, gören kişinin, bazı konularda kafasının karışık olduğuna ve bir türlü bir karara varamadığına işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı kararsızlık nedeni ile hangi yoldan gideceğini bir türlü kestiremiyor ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşıyordur şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com