RÜYADA TÜTSÜ YAKMAK

Rüyada tütsü yakmak, gören kişinin mal ve mülk bakımından üstün birinden görecek olduğu destek anlamına gelmektedir. Görülen bu rüya iş hayatında hayırlı kararlar almaya, yaşanan olaylara soğukkanlı ve mantık çerçevesinde yaklaşmak olarak işaret eder. Yanan tütsünün kokusu ne kadar hoş ise, rüya sahibinin övgüye mazhar olacağına, taktir edilmesine tabir edilir. Verilen yerinde karalar ile kişinin, bolluk içinde olacağına, kazanmasına, iyilik görmesine, şans ve talihinin açılacağına yorumlanır. Rüyada yakılan tütsünün kokusunun kişiye hoş gelmemesi ise tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin hoşnut olmayacağı durumlar ile karşılaşacağına, aile yada iş hayatında vereceği yanlış kararların sorun ve sıkıntılara yol açacağına işaret etmektedir.

Rüyada Tütsü Yakmanın Anlamları

Rüyada tütsü almak, gören kişinin yaşamayı, gezmeyi, eğlenmeyi seven, çevresine neşe saçan bir olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar edineceğine, tanına ve sevilen biri olacağına tabir edilir.

Rüyada tütsü koklamak, gören kişinin büyük bir aşk ile bağlı olacağı bir kişiye işaret eder. Bekar biri için gönlünü kaptıracağı, hayatını birleştireceği kısmet ile tanışmaya yorumlanır.

Rüyada buhur görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak biri sayesinde tüm hayatının olumlu anlamda değişeceğine işaret eder. Bu kişi sayesinde maddi anlamda rahata kavuşmasına, hasta ise hastalığına bu kişinin yönlendirmeleriyle çare bulacağına yorumlanır.

Rüyada buhur koklamak, gören kişinin hayatına anlam katacak biri ile tanışmasına ve bu kişi ile uzun soluklu gönül ilişkisi yaşamaya işaret eder. Hayırla bitecek bir sonuç elde etmeye, neşe ve heyecan dolu günler yaşamaya da tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Ayda dedi ki:

    Ben rüyamda bursaya gidecektim amcamın karısı bana püsküllü çeyrek altın takıyordu komşuda altin kolye takıyordu bir kutu baklava alıyordum amcamın kızıyla yola çıkıyorduk sonra otobüse biniyorduk otobüste bn tütsü yakıyordum sonra bunun rüya olduğunu görüyordum sonra rüyanın içinde onun anlamına bakıyordum rüyamda tütsunun anlamı otobüs kaza geciriyo bende ölüyordum sonra uyanınca yola çıkmaktan vazgeciyordum

    Bu arada bn resmi nikahlı evliyim düğünüm olacaktı bu durumlardan dolayı ertelendi

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com