RÜYADA TURŞU YEMEK

Rüyada turşu yemek, gören kişinin iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve kendisine en uygun teklifi değerlendirerek durumunu kontrol edeceğine ve çok para kazanacağına işaret eder.

Rüyada Turşu Yemenin Anlamları

Rüyada salatalık turşusu yemek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayarak çok sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada biber turşusu yemek, gören kişinin yaşanan bir tartışmadan, bir dedikodudan ya da aralarına giren bir fitne yüzünden eşine kırılacağına ve bu duruma düşmanlarının çok sevineceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında sürekli zarar edeceği bir döneme gireceğine ve bu durumlardan kurtulmak istiyorsa eğer eşi ile görüşerek sorunun ne olduğunu ve nereden kaynaklandığını bulması gerektiğine işaret eder.

Rüyada lahana turşusu görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri çektiği ağır bir hastalığın sonunda şifa bulacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına ve uzun yıllar boyunca herhangi bir hastalıktan dolayı kötü günler yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada turşu suyu içmek, gören kişinin parasal sıkıntılarından dolayı çok kötü günler geçirdiğine, işlerinin çok kötü gittiğine, sorunlarının çok büyük olduğuna ve giderek büyüdüğüne, iş konusunda güçlük çektiğine, iş hayatında bir duraklama dönemine girildiğine ve uzun bir süre boyunca böyle devam etmesinden dolayı rüya sahibinin çok sıkıntılı olduğuna ve ruhsal olarak sıkıntılı bir duruma düştüğüne işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com