RÜYADA TAKUNYA GÖRMEK

Rüyada takunya görmek, gören kişinin yaşayacağı güzel olaylara işaret eder. Uzun zaman önce girilmiş olan ancak karşılaşılan kötü durumlardan dolayı bir türlü düze çıkarılamayan bir işte çok hayırlı adımlar atılacağına, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Takunya Görmenin Anlamları

Rüyada tahta takunya görmek, huzurlu bir aile hayatı yaşanması sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, zorlukların sona ereceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz takunya görmek, sevilen kişiler ile girilen çalışmaların çok sabır gösterilmesi ve büyük emek verilmesi sayesinde iyi yerlere geleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine, işlerin yoluna sokulacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha öz güvenli atılmasını sağlayacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada altın takunya görmek, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde tedavi edileceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına ve yeni bir hayatın başlayacağına tabir edilir.

Rüyada takunya hediye almak, çok büyük bir istek ve arzu duyulan bir hayalin yakın zaman içinde gerçekleşeceğine, hastalıkların şifa bulacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, evsizlerin ev sahibi olacağına ve hasret çekenlerin sevdikleri kişilere kavuşacaklarına işaret eder.

Rüyada takunya kaybetmek, işlerin bazı sorunlardan dolayı çok sıkıntılı ve sorunlu durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.