T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “T” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada tabanca ile vurulmanın anlamı, hastalık ve kötü günlerin habercisi olarak bilinir. Bu rüyanın genel anlamı, sağlık problemleri yaşamaya delalet eder. Ancak bazı rüya alimlerine göre diğer yorumu da, kötü haber almak manasına geldiği söylenir. Ancak bu tür rüyaları çok kafanıza takmayın ve hayra yorun. Unutmayın ki, neyden korkarsanız bir gün mutlaka yaşarsınız. Bu sebeple daima pozitif düşünün ve dua ederek rüyanızın hayırlara vesile olmasını dileyin. Rüya sahibi rüyasını hayra yoracak olan kişilere anlatsın ki, kötü tılsımı bozularak hayra çıksın. Bazen de bu rüya bilinç altı olarak da değerlendirilir. Yani gün içerisinde yaşanan bir olayın ya da etkisinde kalınan film sahnesinin de görülmesi olabilir. Rüyanın anlamı araştırılırken bu ayrıntıları da mutlaka göz önünde bulundurun. Böylece daha verimli anlamlar ve yorumlar ortaya çıkacaktır.

Rüyada tabanca görmenin anlamı, tek bir şekilde tabir edilmez. Tabanca rüyalarının hem olumlu, hemde olumsuz yorumları mevcuttur. Tabancanın rüyada görülmesi güç ve kudrete delalet ederken, aynı zamanda tatsız habere de işaret etmektedir. Elinde tabanca olduğunu gören iş hayatında yüksek mevkilere kavuşur ve hayırlı kazançlar elde eder. Rüyada tabanca kullandığını gören kişi, haksız yere iftiraya uğrar. Eğer elinizdeki tabanca ile ateş ettiğinizi görürseniz, alacağınız bir takım kararlar için acele etmemeniz gerektiğini ve iyi düşünerek hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyasında tabanca gören kişi, etrafında saygınlık gören, çevresi geniş ve güçlü olan kişi manasına gelir. Diğer yandan bazı rüya alimlerine göre rüyasında tabanca gören kişi, haksız yere suçlanacağına veya üzerine suç kalacağına işaret eder. Rüyasında tabancanın tetiğine basarak ateşlediği gören kişinin işlerinin açılarak yüksek kazançlar elde edeceğinin göstergesidir.