RÜYADA TABANCA GÖRMEK

Rüyada tabanca görmenin anlamı, tek bir şekilde tabir edilmez. Tabanca rüyalarının hem olumlu, hemde olumsuz yorumları mevcuttur. Tabancanın rüyada görülmesi güç ve kudrete delalet ederken, aynı zamanda tatsız habere de işaret etmektedir. Elinde tabanca olduğunu gören iş hayatında yüksek mevkilere kavuşur ve hayırlı kazançlar elde eder. Rüyada tabanca kullandığını gören kişi, haksız yere iftiraya uğrar. Eğer elinizdeki tabanca ile ateş ettiğinizi görürseniz, alacağınız bir takım kararlar için acele etmemeniz gerektiğini ve iyi düşünerek hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyasında tabanca gören kişi, etrafında saygınlık gören, çevresi geniş ve güçlü olan kişi manasına gelir. Diğer yandan bazı rüya alimlerine göre rüyasında tabanca gören kişi, haksız yere suçlanacağına veya üzerine suç kalacağına işaret eder. Rüyasında tabancanın tetiğine basarak ateşlediği gören kişinin işlerinin açılarak yüksek kazançlar elde edeceğinin göstergesidir.

Rüyada Tabanca Görmenin Anlamları

Rüyada Tabanca Satın Almak

Rüyada tabanca satın aldığı gören kişinin arkasından dedikodu yapıldığına delalet eder. Rüya sahibinin arkadaşları ya da akrabaları tarafından çekilmediğini ve kendisi hakkında dönüp duran kötü konuşmalar manasına gelmektedir. Hatta yakın zaman da tatsız şeyler duyabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz gerektiğine ve gıybetinizin yapıldığının habercisidir.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüyada tabanca kullanmak ve tabanca kullanmak aynı anlama gelmektedir. Tabanca kullandığını gören kişi, hak etmediği laflar işiteceğine ve haksızlığa uğrayacağına delalet eder. Elinde tabanca gören kişi, mevkisinin yüksek olduğuna ve bu mevkide herkesi kırabilecek durumda iken, bunu yapmayacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin merhametli biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek

Rüya sahibinin uzak bir yerde oturan kişiden haber alacağına delalet eder. Aynı zamanda ortadan dönüp duran bir iş ya da başka sebeplerden dolayı tatsızlıklar yaşandığının, fakat alınacak olan haberler sayesinde her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir. İnsanların uzun süre üzerinde duracağı ve hatta dedikodusu yapılacak bir haberin gün yüzüne çıkacağının habercisidir.

Rüyada Tabanca Sesi Duymak

Rüyasında tabanca sesi duyan kişi beklenmedik bir haber alarak irkileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin aniden öğrenmemesi gereken bir olayı direk öğrenerek yaşayacağı korku ve sıçramaya delalet eder.

Rüyada Tabanca İle Vurulmak

Rüyada tabanca ile vurulduğunu gören kişi yakın zamanda sırılsıklam aşık olacağı anlamına gelir. Süre gelen bir ilişkisi var ise, daha da yakınlaşacakları ve günden güne daha da aşık olacağına delalet eder. Rüyada görülen vurulma, normale göre bilakis daha hayırlıdır.

Rüyada Tabanca Taşıdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin daima sağlam adımlar atan biri olduğunun manasına gelir. Yaptığı her işi tartarak yapan ve başarı getirmeyecek işlere girmeyen mükemmeliyetçi kişiliği simgeler. Çevresi tarafından beğenilen ve sevilen karaktere sahip olan kişidir.

Rüyada Tabanca Mermisi Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Var olan sıkıntıya sebep olan olayı çözüme kavuşturmak için iz bulacağına ve izi takip ederek içinde bulunulan kötü durumlardan kısa sürede çıkılacağının habercisidir.

Rüyada Tabanca Temizlemek

Vazgeçilen bir olayın tekrar gün yüzüne çıkmasıyla birlikte düşüncelerin değişmesi sebebiyle olayların akışının değişerek istenilen sonuçlar elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin kafasında dönen kötü fikir ve düşüncelerden arınarak temizlenmesine tabir olur.

Rüyada Çok Tabanca Görmek

İş ve sosyal hayatta işlerin yoluna gireceğinin habercisidir. Yakın zamanda bir sürü güzel haberler almaya delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin işine yarayacak elinde koz olarak kullanabileceği bazı belgeler ya da bilgilerin geçeceğine tabir edilir. Bu sayede rakiplerinden daima hep önde olacağına yorulur.

Rüyada Tabanca Çekilmesi

Rüya sahibinin etrafındaki kişiler tarafından hedef olarak görüldüğü anlamına gelir. Hoş olmayan haberler işitmeye ve tatsız konular yüzünden moral bozukluğuna delalet eder. Etrafınızda bulunan dost görünümlü düşmanlara dikkat etmeniz gerektiği manasına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.