RÜYADA TABANCA İLE VURULMAK

Rüyada tabanca ile vurulmanın anlamı, hastalık ve kötü günlerin habercisi olarak bilinir. Bu rüyanın genel anlamı, sağlık problemleri yaşamaya delalet eder. Ancak bazı rüya alimlerine göre diğer yorumu da, kötü haber almak manasına geldiği söylenir. Ancak bu tür rüyaları çok kafanıza takmayın ve hayra yorun. Unutmayın ki, neyden korkarsanız bir gün mutlaka yaşarsınız. Bu sebeple daima pozitif düşünün ve dua ederek rüyanızın hayırlara vesile olmasını dileyin. Rüya sahibi rüyasını hayra yoracak olan kişilere anlatsın ki, kötü tılsımı bozularak hayra çıksın. Bazen de bu rüya bilinç altı olarak da değerlendirilir. Yani gün içerisinde yaşanan bir olayın ya da etkisinde kalınan film sahnesinin de görülmesi olabilir. Rüyanın anlamı araştırılırken bu ayrıntıları da mutlaka göz önünde bulundurun. Böylece daha verimli anlamlar ve yorumlar ortaya çıkacaktır.

Rüyada Tabanca İle Vurulmanın Anlamları

Rüyada Tabanca İle Vurulduğunu Görmek Ama Ölmemek

Kısa zamanda öğrenilecek olan kötü haberin zarar verici tarzda olmayacağına işaret eder. Önemsiz olarak yaşanacak sağlık problemini simgeler. Ancak bunları önlemek için tedbirli davranırsanız eğer, ortadan kaldırmak mümkün.

Rüyada Tabanca İle Vurulup Yaralanmak

Sıkıntılı günlerin varlığına delalet eder. Yapacak olduğunuz bir işin sizi sıkıntıya ve strese sokacağını gösterir. Bir yakınınızdan göreceğiniz kötü davranışla üzüleceğinize ve bu sebeple o kişinin gerçek yüzünü görerek rahata ermeye nail edilir.

Rüyada Tabanca İle Kafadan Vurulmak

Rüya sahibinin alacağı yanlış kararlar simgeler. Son zamanlarda kişinin kafasının karış olduğuna ve bu sebeple yanlışa meyil ettiğinin de göstergesidir. Bu dönemde daha dikkatli davranmak gerekir. Kalıcı hasarlar ve sonradan üzüleceğiniz hareketler yapmaktan kaçının.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.