RÜYADA TACİZE UĞRADIĞINI GÖRMEK

Rüyada tacize uğradığını görmek, gören kişi için bir uyarı niteliği taşımaktadır. Yanlış yollara sapmamak, kötü alışkanlıklar edinmemek için rüya sahibinin hayatında bazı şeylere ve kişilere dikkat etmesi gerektiğine dikkat çeker. Rüya sahibini başka taraflara çekmek isteyen insanlar olacaktır. Onlara uyup uymamak rüya sahibinin kendi kararı olacaktır. Ancak yanlış yola saparsa geri toparlayamayacağı bir yola girmiş olacak demektir. Rüyada sözlü tacize uğramak, gören kişinin farkında olmadığı düşmanları vardır demektir. Rüya sahibinin çok yakınında olan ancak kendisini belli etmeyen bir kişinin rüya sahibine karşı beslediği kıskançlık ona düşmanlık beslemesine neden olacaktır. Ancak bu kişiden rüya sahibine bir zarar gelmeyecektir. Sadece uzaktan kin besleyen biri olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmenin Anlamları

Rüyada cinsel tacize uğramak, yakın teması temsil etmektedir. Rüya sahibi de yaşantısında insanlarla yakın temas kurarak onlarla içli dışlı olacak ancak insanlar rüya sahibinin bu iyi niyetini suistimal ederek ondan faydalanmaya çalışacaklardır. Rüya sahibinin mal varlığından iş yerindeki pozisyonuna kadar rüya sahibine ait şeyleri elinden almak için girişimlerde bulunacaklardır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada sözlü tacize uğramak, gören kişinin farkında olmadığı düşmanları vardır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çok yakınında olan ancak kendisini belli etmeyen birinin rüya sahibine karşı beslediği kıskançlık ona düşmanlık beslemesine neden olacaktır. Ancak bu kişiden rüya sahibine bir zarar gelmeyecek, sadece uzaktan kin besleyen biri olacaktır.

Rüyada tecavüze uğramak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin mal sahibi olacağına tabir edilir. Ayrıca yüklü bir miktarda eline para geçer. Bu para ile yatırımlar yaparak servetini iyice artırabilir. Ancak eline geçen parayı zevk ve sefa için harcarsa hemen elinden uçup gider ve zenginliği kısa sürer. Bu nedenle rüya sahibinin bu paranın kıymetini bilmesi gerekmektedir.

Rüyada saldırıya uğradığını görmek, gören kişinin gerçek yaşantısında beklenmedik olumsuzluklarla karşılaşacağına işaret etmektedir. Kendisinden daha güçsüz inşalara kaybetme ve sonunda hüsrana uğrama anlamına gelir. Rüya sahibi, borç altına girecektir. Yakın bir dosta yardım etme ihtiyacı hisseden rüya sahibi bu yardımı ederken kendisi zor duruma düşecektir şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com