RÜYADA TV GÖRMEK

Rüyada tv görmek, gören kişinin dini konulardan uzaklaştığına işaret eder. Rüya sahibi para kazanma hırsına kapılır ve dünyevi konularla fazla ilgileneceğine tabir edilir. Rahat yaşamak isteyen kişilerin zaman zaman boylarını aşan işlere girişerek hem zaman kaybedeceklerine, hem de çevreleri tarafından alay edileceklerine yorumlanır. Kişinin kendisi ile ilgilenmekten ve kendisini düşünmekten ailesine yardım edemeyeceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada Tv Görmenin Anlamları

Rüyada tv almak, hayali bir yatırıma ya da kişinin elindeki parayı olmayacak işlerde çar çur etmesine tabir edilir. Gösterişli bir hayata sahip olmak isteyen rüya sahibinin özenti yaşamının başkalarının diline dolanacağına ve ailesi de dahil olmak üzere pek çok yakınını üzecek dedikodulara yol açacağının işaretçisidir. Lüks bir hayata sahibi olmak niyetinin kişinin mevcut düzenini alt üst etme ihtimalini barındırdığını da bildiren bu rüya, aşırı harcamaların veya boşa geçirilen zamanın ileriki günlerde kişiye olumsuzluk olarak yansıyacağına da işaret eder.

Rüyada tv izlemek, rüya sahibinin uzmanlık alanı ile ilgili büyük kariyer hedefleri olduğuna, kendisine yapılan yeni bir proje için start vereceğine ve mevcut işlerine bir süre ara vererek bu yeni işe konsantre olacağına tabir edilir. Bu rüya elindekiyle yetinmesini bilmeyen veya gözü doymayan kişilerin deyim yerindeyse Midyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olacaklarına, özellikle parasal konularda gereksiz savurganlıklara girmemeleri gerektiğine de dikkat çeker.

Rüyada tv b0zulması, moral bozukluğuna veya kişiyi çok etkilemese de gün içinde kafasına takılacak kadar etkileyecek olumsuzluklara işaret eder. Son anda kaçırılan bir fırsata ya da yola çıkarken fikir değişikliği yaşanacağına da yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com