RÜYADA VÜCUTTA YARA GÖRMEK

Rüyada vücutta yara görmek, gören kişinin yaşayacağı büyük bir acıya ve hastalığa işaret eder. Yara iltihaplı ise uzun zaman sürecek sıkıntılı bir sorunla baş etmek zorunda kalınacağına, zengin kişiler için mal varlıklarını kaybedip, insanların acıyacağı bir duruma düşüleceğine işaret eder. Vücutta yara görmek hayra yorumlanmaz ve yaşlı kişiler için ecelin yaklaşması şeklinde de yorumlanır. Yaranın üzerinde kan varsa kişi gözyaşı döker ve acısı nedeni ile tüm hayatı kötü bir hale gelir demektir. Kabuk bağlayan bir yara görmek ise, çekilen çilelerin ve dertlerin yavaş yavaş sona ereceğine, huzurlu ve güzel günlerin çok uzakta olmadığına tabir edilir.

Rüyada Vücutta Yara Görmenin Anlamları

Rüyada yara görmek, çok farklı şekillerde yorumlanır. Kişi kendi vücudunda iltihaplı bir yara görürse, kendisinin neden olduğu bir üzüntüyle karşılaşır ve acı çeker demektir. Yara görmek maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşanacağına ve üzüntü dolu günler nedeni ile kişinin tüm huzurunun, mutluluğunun yok olacağına işaret eder. Rızkın kesilmesi olarak da ifade edilen yara görmek, kısmetlerin kapanması ve işlerin aksilikler nedeni ile yürümemesi, ticarette para ve itibar kaybı olarak da tabir edilir. Bazı yorumcular yara gören kişinin aile ve akrabaları tarafından zarara uğrayacağını ve bir kötülükle karşı karşıya kalınacağını söylerler.

Rüyada karın bölgesinde yara görmek, genellikle kişinin maddi kaybına tabir edilir. Özellikle ticaret yapan kişilerde veya ortaklıklarda bozulmalar, yanlış yatırımlar ve büyük miktarda borçlanmalar nedeni ile sıkıntı yaşamaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com