V

V harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “V” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada virane görmek, elden ayaktan düşen bir ebeveyne işaret eder. Hastalıklara ve üzüntü veren, uzun süren sıkıntılı durumlara işaret eder. Yalnız kalan kişinin ayakta durabilmek için tek başına mücadele etmek zorunda kalacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, güçlüklerle savaşmak zorunda kalacağına işarettir. Zengin bir hayat yaşayanlar için durumun bir anda tersine döneceğine ve peş peşe yaşanacak aksiliklere, kazalar veya felaketler neticesinde kişinin birden yoksullaşacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, işyeri olanların iflasına ve evliliklerde de boşanmayla sonuçlanan ayrılıklara işaret eder. Hayra yorumlanmadığı gibi, gören kişinin bütün hayatını olumsuz ve bir o kadar da geri dönülmesi zor bir çıkmaza gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada vekil görmek, gören kişinin yakın bir zaman içinde hayırlı işler gerçekleştireceğine, kazancının günbegün çoğalacağına, elinde bulunan imkanlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına ve kendisini üzen şeylerden çok sevdiği bir kişinin vereceği bir yardım sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada vaaz görmek, rüya sahibinin iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar, gerçekleştireceği projeler ve kazanacağı başarılar sayesinde çok uzun zamandan beri hak etmiş olduğu ancak bazı sorunlardan dolayı bir türlü sahip olamadığı mevkiye sonunda kavuşacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve kısa süre içinde hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada votka görmek, imkanlarını doğru kullanamayan kişilerin sonrasında aynı imkanlara sahip olmak için çabalayacaklarına ancak ellerinin boş kalacaklarına işaret eder. Yanlış yollara girmenin kişiye vereceği zarara, anlık bir hevesle yapılan işlerin sonunda kayıplar yaşamaya alamet olan rüya, zorda kalacak olan rüya sahibinin başına gelen kötü olayları ve yaşadığı sıkıntıları enine boyuna düşünmek için yalnız kalması gerektiğini, sıkıntılarını doğru analiz ederek imkanlarını bu şekilde kullanmasının iyi olacağını da ifade eder. Genellikle seçimlerinden dolayı pişmanlık yaşayan, kötü huylu arkadaş çevresine sahip olan, macera yaşamak uğruna aile ve iş yaşantısını gözü kapalı bir şekilde riske atmanın daha sonra kişi için çok büyük ve geri dönülmez pişmanlıklar anlamına geleceğini de işaret eder.

Rüyada vişne yemek, rüya sahibinin ağız tadı dolu bir hayat süreceğine ve iyi haberler alacağına yorumlanır. Rüyada olgun, tatlı bir vişne yemek güzel gelişmeler yaşamaya, henüz olgunlaşmamış vişne yemek ise alınacak tatsız bir haberle kişinin üzüleceğine işaret eder. Sarı vişne rüya sahibinin ani bir hastalığa yakalanacağı ve tedavisinin de uzun süreceğini ifade eder. Kırmızı ve ekşi bir vişne ise, bazı beklentilerin gerçekleşmesi için hala zamana ihtiyaç olduğuna ve kişinin sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada vişne yemek, ruhsal açıdan hata yapmaya çok meyilli olan, güzel şeylere karşı aciz davranan ve iradesi zayıf olan kişilere işaret eder. Rüyada vişne yediğini gören kimse yapmaması gereken bir şey yapar ya da birtakım sözleri nedeni ile pişmanlık yaşar demektir. Vişne yemek psikolojik olarak sevilen bir kimseyi ve onun gönlünü almak istemeye işaret eder.

Rüyada voleybol görmek, gören kişinin kararsızlığı nedeniyle sürekli daldan dala konacağına ve bu yüzden işlerine gereken konsantrasyonu sağlayamayacağını, işleri birbirine karıştıracağına ve bir türlü düzene girmeyen hayatı yüzünden de özel yaşamında problemlerle karşılaşacağına işaret eder. Voleybol görmek aynı zamanda gelir düzensizliği, elde edilen maddi gücün doğru ve verimli kullanılamadığı, kişinin daha iyi bir yaşama sahip olması gerekirken, hala borçlarla boğuşmak zorunda kaldığını işaret eder. Geleceğe dair net bir yol çizemeyen rüya sahibinin kendisine hedef belirlememiş olması da bundan sonraki hayatını olumsuz etkileyecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada villa görmek, hayat şartlarının giderek yükselmesine ve imkanların artmasına işaret eder. Rüya sahibinin rahata, lükse, konfora ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelmektedir. Hayra delalet eder. Maddi anlamda olabildiğince iyileşme gösterip, tüm banka borçlarından, ödenmemiş çeklerden, senetlerden ve kredi borcundan kurtulmaya işaret eder. Rüyada villa görmek çok hayırlıdır, kişinin kalkınmasına, geçim sıkıntısından kurtulup, bolluğa ve berekete kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada varis görmek, gören kişinin iş hayatı içinde gerçekleştireceği çalışmalardan hakkı olan kazancı alamayacağına, bu yüzden iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarara uğrayacağına ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada valiz hazırlamak, yolculuk yapmaya işaret eder. Rüya sahibi hayatı için önemli bir yolculuğa çıkacak demektir. Bu yolculuğun sonunda sevinebilir ancak üzüntü de yaşayabilir. Daha çok bir şeyi sonlandırmak için çıkılacaktır yola. Bu nedenle rüya sahibi için önemli olan bu yolculuk için uzun süredir yapılan hazırlıklar, merakla bekleyiş sonlanacak ve yolculuğa çıkılacaktır. Bu rüya aynı zamanda beklenmedik gelişmeler karşısında kişinin hazırlıklı olması, kişisel çıkarlarına uygun yeni fırsatları kaçırmadan değerlendirmesi gerektiğine ve şanslı bir dönemde olduğuna da işarettir. Boşanmış kişiler için yeni bir evliliğin kapıda olduğuna, uzun sürecek, sağlam dostluklar kurulacağına da delalettir. Valiz hazırlayıp evden çıkan kişi, gün içinde yoldan gelen bir tanıdığı ile görüşür. Valizi hazırlayıp yeniden boşaltan kişi ise, çok istediği bir hayalden vazgeçerek, bambaşka bir düşün peşine düşer. İş konusunda verilecek ani bir kararla veya istifayla da açıklanan rüya, maddi anlamda da farklı kazanç yöntemleri deneneceğine ve birikim yapılacağına işaret eder.

Rüyada vantilatör görmek, gören kişinin yaptığı işlerin karar aşamalarında karar vermekte güçlük çeken, başka insanların söylediklerinden ve davranışlarından çok etkilenen ve hatalı ya da saçma kararlar veren bir kişi olduğuna işaret eder. Ayrıca, yaşanan sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya ve mutlu, sevinçli ve güzel günler geçirileceğine yorumlanır. Rüyada vantilatör görmek ne yapacağı kestirilemeyen, kararsız, çabuk etkilenen bir insan olarak yorumlanır. Duran vantilatör bu insanın uzaklaşacağına işaret eder. Çalışan vantilatör bu insanın kalkışacağı bir iş olarak yorumlanır. İşin rüya sahibini nasıl etkileyeceğini görülen diğer şeyler açıklamaktadır.

www.ruyaninanlami.com