RÜYADA VOTKA GÖRMEK

Rüyada votka görmek, imkanlarını doğru kullanamayan kişilerin sonrasında aynı imkanlara sahip olmak için çabalayacaklarına ancak ellerinin boş kalacaklarına işaret eder. Yanlış yollara girmenin kişiye vereceği zarara, anlık bir hevesle yapılan işlerin sonunda kayıplar yaşamaya alamet olan rüya, zorda kalacak olan rüya sahibinin başına gelen kötü olayları ve yaşadığı sıkıntıları enine boyuna düşünmek için yalnız kalması gerektiğini, sıkıntılarını doğru analiz ederek imkanlarını bu şekilde kullanmasının iyi olacağını da ifade eder. Genellikle seçimlerinden dolayı pişmanlık yaşayan, kötü huylu arkadaş çevresine sahip olan, macera yaşamak uğruna aile ve iş yaşantısını gözü kapalı bir şekilde riske atmanın daha sonra kişi için çok büyük ve geri dönülmez pişmanlıklar anlamına geleceğini de işaret eder.

Rüyada Votka Görmenin Anlamları

Rüyada votka almak, hayatını hayallerindeki gibi bir hale getirmek için bir takım değişiklikler yapmak isteyen rüya sahibinin pek çok yanlış karar vereceğine ve eski hayatını özleyecek duruma geleceğini işaret eder. Yanlış yönlenmek ve sahip olduklarının değerini bilmeden daha iyi şeyler peşinde koşarak zaman ve para kaybetmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada votka içtiğini görmek, tek başına votka içtiğini gören kişilerin sahip oldukları kötü alışkanlıkların sonunda her türlü çöküşe neden olacağını, kişinin hem para açısından zayıf düşeceğini, hem de maneviyatına da önem vermeyeceğini, kendisine iyi sözler söyleyerek yol göstermeye çalışan kimselere karşı olumsuz tavırlar takınarak kimseyi dinlememenin bedelinin ise ağır ödeneceğinin işaretçisidir. Kalabalık bir ortamda arkadaşları ile votka içtiğini görenler ise, yakın çevresindeki bazı kişiler tarafından dolandırılır, para kaybeder veya hayatlarını etkileyecek kötü alışkanlıklara kapılırlar şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com