RÜYADA VOLKAN GÖRMEK

Rüyada volkan görmek, gören kişinin yaşayacağı değişime, tazelenmeye, yenilenmeye, güzel ve hayırlı olaylara ve mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi için hayır getirecek kişilere ve işlere işaret ederken verilen doğru kararlar ve atılan isabetli adımlar sayesinde hayatın her anlamında olumlu şekilde ilerleme göstereceğine ve rüya sahibinin her geçen gün hayal ettiği hayata biraz daha yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Volkan Görmenin Anlamları

Rüyada volkan patlaması, rüya sahibinin alacağı müjdeli haberlere işaret eder. Geçim sıkıntısının sona ermesi, maddi imkanların artması, hayatın ve işlerin kolaylaşması anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına ve kariyerinde zirveye çıkacağına tabir edilir.

Rüyada volkan lavı görmek, gören kişinin isteksiz ve umutsuz olarak bir işe gireceğine ve işin kendi lehine sonuçlanacağına dair en ufak bir ümit kırıntısı taşımadığı halde sürpriz bir şekilde bu işten yana hayır göreceğine ve yüzünün güleceğine tabi edilir.

Rüyada krater görmek, gören kişinin itibar ve mevki sahibi olacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına böylelikle sadece makamının değil, gelirinin de artacağına ve dünya malından yana dilediği ve hayal ettiği kadarına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada gayzer görmek, rüya sahibinin varlıklı ve iş sahibi olan bir kişi sayesinde işe kavuşacağına, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına ve sabit olacak gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada fay hattı görmek, başarıya giden yollar üzerindeki engellere ya da kişilere işaret eder. Rüya sahibinin mutsuz olmasına sebep olacak bazı kişilerin ve bir takım olayların varlığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.