RÜYADA VİŞNE AĞACI GÖRMEK

Rüyada vişne ağacı görmek, gören kişinin hayal bile edemeyeceği kadar güzel bir kısmetle karşılaşacağına ve buna çok sevineceğine işaret eder. Hayırlı ve iyi bir kısmet olduğu kadar bekarlar için yapılacak güzel bir evliliğe de işaret eder. Rüyasında vişne ağacı gören kişi köklü, soylu bir aileden gelen kişiler ile tanışır ve iş sahibi ise işini büyüterek farklı alanlarda da başarılar elde eder demektir. Vişne ağacı bazı durumlarda belirsizliklere de yorumlanmaktadır. Yaşanan olayların kişinin kafasını karıştırdığına, hem sevinip, hem de üzüldüğüne ve kararsızlık yaşadığına da tabir edilir. Bekar kişiler için uzun süren bir nişanlılık dönemine, evliler için erkek evlat doğurmaya, işsizler için de yaşanılan şehrin dışında bir iş fırsatı elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Vişne Ağacı Görmenin Anlamları

Rüyada çiçek açmış vişne ağacı görmek, bu rüya genel olarak evlat özlemi çeken kişilere işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde muradına nail olacağına yorumlanır. Rüyasında çiçek açmış vişne ağacı gören kişi, güzel niyetler besleyerek girdiği bir çok işte başarıya ulaşma noktasında sonuca erme şansına nail olur demektir.

Rüyada vişne ağacından vişne toplamak, nasip ve kısmetin peşinde olmaya, kazancı helal yollardan kazanmaya, stres ve sıkıntılı işleri geride bırakarak her daim rüya sahibine kolaylık getirecek işleri önde kılmaya yorumlanır. Rüyada vişne ağacından vişne toplamak, bazende güzel sözler işitmeye, bir çok teklifler almaya işaret eder.

Rüyada vişne yediğini görmek, gören kişi için yeni insanlarla tanışacağı farklı sosyal ortamlarda bulunmaya tabir edilir. Güzel ve etkileyici bir bayanla tanışmak, eski aşkı ile yeniden görüşmeye başlamak gibi anlamlara da gelen bu rüya, iş konusunda geç alınan bir terfiye, sahip olunan kötü şöhretin değişip kişinin lehine durumlar yaşanacağına yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Zohre dedi ki:

    Ruyamda cok buyuk ucu goklere karismis gur ve koyu yaprakli dallari dolu visne agaci gordum. Kimin oldugunu bilmedigim icin toplamaya cekindim buna ragmen yinede bir kac tane topladim yedim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com