RÜYADA VÜCUT GÖRMEK

Rüyada vücut görmek, gören kişinin hayatında bazı sıkıntılar olanlar için geleceğe yönelik oldukça uzun vadeli bazı projelere girişeceklerine ve geçmişte yaptıkları hatalar sonucunda bozulan düzenlerini yeniden iyi hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Vücut görmek sağlıkla da ilgilidir ve özellikle uzun süredir tedavi gören kimselerin nihayet iyileşme sürecine girdiklerinin müjdesini de verir. Doğum yapacak olan bayanlarda bazı küçük hastalıkların baş göstermesi sonucu stresli günler geçirileceğini ancak bu sorunun uzun süre devam etmeyeceğini de ifade eder. Yeni gelişmelerin yaşanacağı harika bir başlangıcı ve heyecan dolu istekleri alamet eder. İş açısından da yapılan anlaşmaların kişiye gelecekte büyük gelirler elde edeceğini ve doğru adımlar atıldığını tabir eder.

Rüyada Vücut Görmenin Anlamları

Rüyada kadın vücudu görmek, bir erkeğin kadın vücudu görmesi, sahip olduğu şeylerden eskisi gibi zevk almadığına ve bıkkınlık yaşadığına, özellikle ikili ilişkilerde eşlerin aralarındaki heyecanın kaybolması ve iletişimin azalması sonucunda yeni ilişkilere daha açık hale gelineceğine işaret eder. Bekar bir erkek için bu rüya cinsellik dolu bir sürece gireceğine ve duygusal açıdan bağlılık yaşanacak biri ile tanışmak için bir süre daha beklemek gerektiğine tabir edilir. Bir kadının bu rüyayı görmesi ise güzelliğine, herkes tarafından hayran olunacak işler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek vücudu görmek, rüya sahibinin yaşamın keyfini doya doya çıkaracak olduğuna işaret eder. Kişinin başarılı geleceği sayesinde tüm isteklerini elde edeceğine, maddi zenginliği yanında manevi olarak da güçleneceğine ve ailesini, çocuklarını koruyarak daha güçlü biri haline geleceğine işaret eder. İktidarın ve gücün daim olacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com