RÜYADA VİŞNE YEMEK

Rüyada vişne yemek, rüya sahibinin ağız tadı dolu bir hayat süreceğine ve iyi haberler alacağına yorumlanır. Rüyada olgun, tatlı bir vişne yemek güzel gelişmeler yaşamaya, henüz olgunlaşmamış vişne yemek ise alınacak tatsız bir haberle kişinin üzüleceğine işaret eder. Sarı vişne rüya sahibinin ani bir hastalığa yakalanacağı ve tedavisinin de uzun süreceğini ifade eder. Kırmızı ve ekşi bir vişne ise, bazı beklentilerin gerçekleşmesi için hala zamana ihtiyaç olduğuna ve kişinin sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada vişne yemek, ruhsal açıdan hata yapmaya çok meyilli olan, güzel şeylere karşı aciz davranan ve iradesi zayıf olan kişilere işaret eder. Rüyada vişne yediğini gören kimse yapmaması gereken bir şey yapar ya da birtakım sözleri nedeni ile pişmanlık yaşar demektir. Vişne yemek psikolojik olarak sevilen bir kimseyi ve onun gönlünü almak istemeye işaret eder.

Rüyada Vişne Yemenin Anlamları

Rüyada vişne görmek, rüya sahibinin büyük bir başarısına, elde edilecek önemli bir şansa alamet olan rüya, mal ve mülk konusunda da kişinin zenginleşeceği anlamlarına gelmektedir. Ekşi bir vişne görmek hastalık anlamına gelirken, çürümüş bir vişne görmek de eskiden kalan bir sıkıntının yeniden gündeme geleceğini ve uzun süre de bu durumun süreceğine işaret eder.

Rüyada vişne toplamak, rüya sahibinin gelirinin artacağına işaret eden rüya, iş değişikliğine ve bu değişiklik sonucunda kişinin memleket değiştireceğine yorumlanır. İyi bir mevkiye gelmeye ve itibar görmeye de tabir edilen rüya, kısmetlerin artacağına ve çeşitli fırsatlar yakalanacağına da yorumlanır. Bekar kişiler için vişne toplamak hayırlı bir kısmetle tanışıp, varlık içinde sürecek bir yaşama adım atılacağına işaret eder.

Rüyada vişne reçeli yapmak, zamanı gelmiş bir iyiliğe veya bir vefa borcunun ödenmesi gerektiğine işaret eder. Vişne reçeli yapan ve kavanozlara dolduran kişi sorumluluk sahibi, cömert ve aynı zamanda da tutumlu bir kimsedir. Kendi hayatı dışında, başkalarının yaşamlarına da katkıda bulunan, yüce gönüllü bir kimseden destek görüleceğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com