V

V harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “V” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada vatoz görmek, tuttuğunu koparan, her istediğini yapan ve her zaman prensipleriyle tanınan biri olmak, hayata dair çok yönlü bir yaşam tarzı benimsemek, rutinden uzak durmak anlamındadır. Vatoz gören kimseler iş hayatlarında en yüksek zirveleri hedeflerler ve önlerine çıkan tüm engelleri, kendilerine olan güvenleriyle aşarlar. Peşin hükümden kaçınan, olayları analitik şekilde değerlendiren, bilime ve sanata ilgi duyan biri olunduğunu da tabir eder. Aşırı inatçı bir yapının da işareti olan rüya, kişinin kendi kaderini tayin edecek kudrette olacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına da yorumlanır. Marifetli bir hanımla hayat kurmak ve hayatta daima ne istediğini bilen biri olmaya işaret eder.

Rüyada valiz toplamak, gören kişinin yeni bir hayata başlangıç yapacağına ve güzel günler yaşayacağına işaret ederken, aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahip olanların hayatlarının hiçbir zaman düzenli olmayacağını da bildirir. Valiz toplamak evli kişiler için kısa süreli bir ayrılığa da işaret eder. İş alanında mevcut işinden ayrılmaya ve yepyeni bir sektörde son derece cesur adımlarla yeni bir iş kurmaya tabir edilir. Valiz toplayan kişi geçmişi ile bağlarını koparır ve sadece geleceğine odaklanır demektir.

Rüyada vapura binmek, rüyayı gören kişinin Allah yolunda ilerleyen, ibadetini aksatmayan ve herkesi bu yola çağıran biri olduğu için iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına ve her daim mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına işaret eder. Bu rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı bütün zorlukların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada veda, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak olan kötü olaylara, kişinin sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme gireceğine, güne daha kötü bir duruma gelineceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun azalacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara uğrayacağına ve yapılan çalışmaların rağbet görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin yaradılışında olan ve zaman zaman ortaya çıkan kötü davranışlara ve sinirli tarafına delalet eder. En olmadık anlarda yaşanan sinir patlamalarına ve çare bulunamayan hastalık aşamasına gelen umutsuzluk ve endişe durumun işaret eder. Rüyayı gören kişide yaşanan, stres ve korku kaynaklı ruhsal hastalıklara da yorumlanır.

Rüyada vali görmenin anlamı, toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin yakın zamanda hayatına girecek olan kişidir ve rüya sahibi kendisinden çok şey öğrenecektir. Bilgili, görgülü, hayata karşı tecrübesi olan, okumuş, kültürlü, sağduyu sahibi, akıllı ve mantıklıdır. Bu bilge kişi, rüya sahibine çok şey katacak, yarım kalan taraflarını tamamlayacaktır. Rüyasında vali gören kişi eğer hayatında sıkıntıya düşmüşse işleri yoluna girer, saygısını ve itibarını kaybetmişse bu saygıyı ve itibarı tekrar kazanır, fakir ise eline yeterli miktar para geçecektir veya para kazanabileceği bir iş karşısına çıkacaktır. Rüyada vali görmek kısmettir ve kişiye huzur getirir.

Rüyada varil görmek, aşırı cimriliğin ve zengin olunduğu halde yoksulmuş gibi yaşamanın da tabiridir. Elindeki nimetlere ve sahip olduklarına şükretmek yerine çok daha fazlasını arzulayan ve gözü doymayan kişilerin bir süre sonra ellerindeki mallarla yapayalnız kalacaklarını, yoksullara ve yardıma muhtaç kimselere el uzatmayacak kadar bencil olmaları neticesinde etraflarında da güvenebilecekleri kimsenin kalmayacağını bildirir. Her şeyin çok daha fazlasına sahip olmak için sürekli kendisini ve hayat şartlarını zorlayan rüya sahibinin aradığı mutluluğu bir türlü bulamayacağına alamet eder. Herkese üstten bakan kişinin bir süre sonra parayla her şeyi satın alamayacağını anlayacağını fakat yanında kimseyi bulamayacağını işaret eder.

Rüyada vampir görmek, her şeye çabuk sinirlenip, celallenen, en ufak şeyleri bile büyüten bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi aşırı stresli ve gergin kimsedir, henüz hayatının başında olmasına ya da daha önünde yaşaması ve hoşgörülü olması gereken uzun bir ömür olmasına rağmen daha şimdiden pek çok şeye tahammülü kalmamıştır. Rüyada vampir görmek ayrıca rüya sahibinin çevresinde ona ayak bağı olan, gözü doymaz verdikçe daha çok isteyen ama bunun kıymetini de bilmeyen kişilerin olduğuna işaret eder. Yani rüya sahibinin yakınlarında böyle kişiler vardır ve rüya sahibi onlar için ne yaparsa yapsın önemli değildir.

Rüyada vazo görmenin anlamı, kısmet olarak tabir edilir. Aileye yeni katılacak bir bebek, gelin ya da damat olarak yorumlanabilirken öte yandan da kurulacak olan yeni, mutlu ve sıcak yuvalara işaret eder. Eşten ve çocuklardan yana hayır bulmaya, onlar tarafından sevilip, sayılmaya tabir edilir. Rüyada vazo görmek, bazen de evin hanımına tabir edilir. Evliliğe, mutluluğa ve maddi gelire işaret eder. Bunun yanında rüyada vazo görmek çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüya sahibinin aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Rüyada vapur görmenin anlamı, rüya sahibinin süresi belli olmayan bir mekan değişikliği yapacağına yani başka bir yere gideceğine delalet eder. Bu değişiklik ani bir haberle de olabilir, planlı da olabilir. Bu yol belirsizdir ama korkulacak bir yol olmadığı bilinir. Rüya sahibi bu yolun sonunda gösterdiği sabrın ve çektiği zahmetin karşılığında hayır ve fayda bulacak, mutlu olacak ve çektiklerine değdiği konusunda çevresindekilerle hem fikir olacaktır.

www.ruyaninanlami.com