RÜYADA VAMPİR GÖRMEK

Rüyada vampir görmek, her şeye çabuk sinirlenip, celallenen, en ufak şeyleri bile büyüten bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi aşırı stresli ve gergin kimsedir, henüz hayatının başında olmasına ya da daha önünde yaşaması ve hoşgörülü olması gereken uzun bir ömür olmasına rağmen daha şimdiden pek çok şeye tahammülü kalmamıştır. Rüyada vampir görmek ayrıca rüya sahibinin çevresinde ona ayak bağı olan, gözü doymaz verdikçe daha çok isteyen ama bunun kıymetini de bilmeyen kişilerin olduğuna işaret eder. Yani rüya sahibinin yakınlarında böyle kişiler vardır ve rüya sahibi onlar için ne yaparsa yapsın önemli değildir.

Rüyada Vampir Görmenin Anlamları

Rüyada vampir olmak, rüya sahibinin en yakınlarını kıracağı hareketlerde bulunacağına ya da sözler söyleyeceğine delalet eder. Oysa ki bu kişiler rüya sahibinin en zor gününde, kimseler yokken yanında olan kişilerdir ve rüya sahibinin az kahrını çekmemişlerdir.

Rüyada vampir tarafından ısırılmak, rüya sahibinin başkasının yaptığı bir hata nedeni ile bunun bedelini kendisinin ödemesi gerekeceğine işaret eder. Bu da rüya sahibinin hane içinde itirazlara, gürültüye patırtıya ve tartışmalara neden olacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibi başkasının günahını ödemek zorunda kalacaktır.

Rüyada vampir saldırısına uğramak,  rüya sahibinin hayatında büyük yeri olan bir kişi ile ayrılığa düşmesine delalet eder. Arada çıkan sorun nedeni ile rüya sahibi bu kişinin gerçek niyetinin aslında iyi olmadığı fark ederek onu hayatından tamamen çıkaracak demektir.

Rüyada vampir öldürmek, rüya sahibinin ailesinde mutluluğa vesile olacak olaylar yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatındaki olumlu bir gelişme sayesinde hem kendisi hem de ailesi rahat bir nefes alacak ve rahata kavuşacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com