RÜYADA VAHŞİ HAYVAN GÖRMEK

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin yaradılışında olan ve zaman zaman ortaya çıkan kötü davranışlara ve sinirli tarafına delalet eder. En olmadık anlarda yaşanan sinir patlamalarına ve çare bulunamayan hastalık aşamasına gelen umutsuzluk ve endişe durumun işaret eder. Rüyayı gören kişide yaşanan, stres ve korku kaynaklı ruhsal hastalıklara da yorumlanır.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmenin Anlamları

Rüyada vahşi hayvan avlamak, yapılan işlerde verilen emeğin karşılığından daha fazla kazanç elde etmeye ve açgözlü olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, eş dost arasında ve iş hayatında türlü yalanlar söylediğini, olmadık şeylerden sorun çıkardığını ve bu durumun uzun vadede yakınlarıyla arasını düzeltemeyeceğine işaret eder.

Rüyada vahşi hayvan saldırına uğramak, hayatta sıkıntılı bir döneme girildiğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, ailevi sorunlarının, iş hayatını da etkileyeceği ve ileride daha büyük ve geri döndürülemez sonuçlara yol açacağı anlamına gelir. Anne baba tarafından gelecek acı bir habere, uzun süreli bir mekan değişikliğine, yaşanacak parasal sıkıntıların çözülememesine ve çok yakındaki birisinden görülecek ihanete de delalet eder.

Rüyada vahşi hayvan öldürmek, gören kişinin işlerinin hep ters gideceğine ve zararın bir çığ gibi büyüyeceğine, aile hayatında huzursuz günler geçirileceğine tabir edilir. Bazen de rüyada yırtıcı hayvan öldürmek, düşmanların yenilmesine ve bir daha onlardan zarar görülmeyeceğine tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğruyordum fakat yanıma kadar saldırgan şekilde gelen hayvanlar, yanıma geldiklerinde uysallaştılar.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com