RÜYADA VEDA ETMEK

Rüyada veda, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak olan kötü olaylara, kişinin sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme gireceğine, güne daha kötü bir duruma gelineceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun azalacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara uğrayacağına ve yapılan çalışmaların rağbet görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Vedanın Anlamları

Rüyada veda etmek, iş hayatında çok zorlu bir döneme girildiğine, bu dönemden geçerken çok büyük zararlara girileceğine, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, aile hayatının sorunlarla karşılaşılacağına ve tüm bu sorunların üstüste gelmesi yüzünden uzun bir süre boyunca ruhsal olarak kötü bir durumda olunacağına tabir edilir.

Rüyada veda mektubu almak, gören kişinin haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, bu yüzden uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, kötü insanlarla aynı ortamlarda bulunmak zorunda kalacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına ve sıkıntıların sürekli artacağına delalet eder.

Rüyada vedalaşmak, gören kişinin hem gözyaşı dökeceğine hem de sevineceğine işaret eder. Terfi etmeye, ticaret ehli olmaya, iş kurup başına geçmeye ya da daha fazla kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada vedalaşmak, aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki kötü şeylerden, kendisini mutsuz eden olaylardan, düşüncelerden ve kişilerden uzaklaşmasına işaret eder. Bu rüya bazen gerçekten vedalaşmaya bazen de hiç ayrılmamak üzere bir araya gelmeye yorulabilir, bu rüyanın niteliğine bağlıdır.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda başka şehirde yaşayan abim bizde bizimle vedalaşıp evine gidiyor ama yengem ben şimdi gelmiyecem yani bizde kalıyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com