RÜYADA VALİ GÖRMEK

Rüyada vali görmenin anlamı, toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin yakın zamanda hayatına girecek olan kişidir ve rüya sahibi kendisinden çok şey öğrenecektir. Bilgili, görgülü, hayata karşı tecrübesi olan, okumuş, kültürlü, sağduyu sahibi, akıllı ve mantıklıdır. Bu bilge kişi, rüya sahibine çok şey katacak, yarım kalan taraflarını tamamlayacaktır. Rüyasında vali gören kişi eğer hayatında sıkıntıya düşmüşse işleri yoluna girer, saygısını ve itibarını kaybetmişse bu saygıyı ve itibarı tekrar kazanır, fakir ise eline yeterli miktar para geçecektir veya para kazanabileceği bir iş karşısına çıkacaktır. Rüyada vali görmek kısmettir ve kişiye huzur getirir.

Rüyada Vali Görmenin Anlamları

Rüyada vali olmak, kariyerinin üst basamaklarına doğru emin adımlarla ilerleyeceği yorumu yapılır. İş hayatında terfi alacağı veya maaşına zam yapılacağı söylenir. Rüya sahibi bu yükselişi ve başarısı sayesinde yöneticilerinin el üstünde tutacağı kişi haline gelecek ve iş yerinde kendilerinden sonra yetkili kılacakları kişi olacaktır. Yapılan iyi işler sayesinde güzel bir pozisyona gelineceğine işaret eder. Kişinin girdiği zor durum ve yaşadığı sıkıntılar zamanla düzelecektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada vali olduğunu gören kişi kendi başına çorap örüyor olabilir. Yaptığı işler yüzünden dara düşeceği söylenir. Zorlukların yanı sıra kişinin kendi halleri de zorlaşıyor olabilir.

Rüyada vali ile konuşmak, gören kişi, herkes tarafından alim olarak kabul edilmiş bir kişiden ilim irfan öğrenip, onun yolundan gidecek ve ileride kendisi gibi akıl danışılıp, bilgisine başvurulacak kişi olacak demektir. Bazı yorumcular tarafından birine bir konuda bazı şeyler danışmak şeklinde yorumlanır. Vali bilge ve üstün bir kişi olarak düşünüldüğünden o kişiden bir tavsiye istemeyi işaret eder. Rüyasında vali ile konuştuğunu gören kişinin yapmayı planladığı bir iş var ise bu işin yüksek dereceli birinin yardımı ile yapılacağı söylenir. Kişi yardım aldıktan sonra işlerini yoluna koyar. Aldığı yardımın karşılığında kendisi huzur bulup yardım eden kişiyi de mutlu edecektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com