RÜYADA VAZO GÖRMEK

Rüyada vazo görmenin anlamı, kısmet olarak tabir edilir. Aileye yeni katılacak bir bebek, gelin ya da damat olarak yorumlanabilirken öte yandan da kurulacak olan yeni, mutlu ve sıcak yuvalara işaret eder. Eşten ve çocuklardan yana hayır bulmaya, onlar tarafından sevilip, sayılmaya tabir edilir. Rüyada vazo görmek, bazen de evin hanımına tabir edilir. Evliliğe, mutluluğa ve maddi gelire işaret eder. Bunun yanında rüyada vazo görmek çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüya sahibinin aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Rüyada Vazo Görmenin Anlamları

Rüyada cam vazo görmek, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, yükünün hafifleyeceğine ve işlerinin yoluna gireceğine tabir edilir. Hayatın düzenli olacağına, sorunların da bir bir hallolacağı anlamına gelir.

Rüyada vazo satın almak, rüyayı gören kişinin bir haksızlığa ve uğursuzluğa uğrayacağına bu nedenle de hem malından hem de parasından olacağına, maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder. Kişi, düşmanlarının ya da rakiplerinin kötü bir oyununa gelecek demektir.

Rüyada vazo kırılması, küçük ve geçici sorunlara delalet eder. Rüya sahibinin çok istediği ve uzun zaman üzerinde kafa yorduğu, gece gündüz çalıştığı bir işten yana muvaffak olacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına tabir edilir. Rüyada kırık bir vazoyu yapıştırdığını görmek sorunların giderilmesine ve işlerin yoluna girmesine işaret eder.

Rüyada vazo içinde çiçek görmek,  aşk hayatında mutlu olmaya ve güzel bir yuva kurmaya işaret eden bu rüya, gören kişinin bir işte yetkili olmak için bir uzmanlık kurusuna, seminerine ya da bu anlamda etkili olacak bir organizasyona katılacağına işaret eder.

Rüyada vazoya çiçek koymak, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilere, kendi bildiği ve eğitimli olduğu bir konuda bazı tüyolar vereceğine ve bu kişilerin hayır dualarını alacağına işaret eder. Kişi, iş hakkında önemli bir bilgiyi sevdikleriyle paylaşacak bu sayede onların da kazanç ve menfaat elde etmesini sağlayacak demektir.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.