V

V harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “V” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada vagon görmenin anlamı, bir seyahate çıkmaya delalet eder. Rüyada görülen vagon kömür dolu ise, yakın zaman içerisinde zengin olunacağına ve sayede rahata erileceğine yorumlanır. Rüyada görülen vagon boş ise de, iş arayan rüya sahibinin az ücretli yani isteklerini çok fazla karşılamasa da yeni bir işe gireceğini simgeler. Kişi çok çalışmasından veyahut fırsat yakalayamamasından dolayı sürekli olarak gitmek isteyip de gidemediği ertelediği yerlere sonunda gideceğine ve orada yapmak istediği ne varsa hepsini gerçekleştireceğine tabir edilir. Yeni yerler görmeyi, yeni tatlar tatmayı, yeni ortamlarda bulunmayı ve hatta yeni ortalıkları da rivayet edebilir. Rüyada kendisini vagon içerisinde gören kişi, o yılını çok güzel geçireceğine nail olur.

Rüyada valiz görmenin anlamı, sorunların aşılacağına delalet eder. Valiz rüyalarının görülüş şekline göre farklı anlamları vardır. Rüyada valiz taşımak, sorumluluk almaya ve alınan sorumluluktan alnının akıyla çıkmaya işaret eder. Rüyada görülen ya da taşınan valiz ağır ise, moral bozacak bir olay yaşamaya ve bu sebeple sıkıntılı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin gördüğü ağır valiz, kişinin çıkacağı yola tabir edilir. Eğer Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam ediyorsa, şehir dışına çıkarak bulunduğu yerden ve ailesinden uzun süre ayrı kalacağına yorumlanır.

Rüyada vadi görmenin anlamı, iş hayatında başarıya atılacak adımların habercisidir. Rüya sahibininin kendisini vadi de görürse istediği mala mülke, şöhrete ve servete kavuşacağını delalet eder. Aynı zamanda rüyasında vadi gören kişinin gönlünün zengin, merhametli ve hikmetli bir insan olduğuna tabi edilir. Hem maddi, hemde manevi açıdan hidayete ereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu zenginliği karşısında etrafındaki herkesin kıskanarak bakacağı manasına gelir.

www.ruyaninanlami.com