RÜYADA VALİZ GÖRMEK

Rüyada valiz görmenin anlamı, sorunların aşılacağına delalet eder. Valiz rüyalarının görülüş şekline göre farklı anlamları vardır. Rüyada valiz taşımak, sorumluluk almaya ve alınan sorumluluktan alnının akıyla çıkmaya işaret eder. Rüyada görülen ya da taşınan valiz ağır ise, moral bozacak bir olay yaşamaya ve bu sebeple sıkıntılı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin gördüğü ağır valiz, kişinin çıkacağı yola tabir edilir. Eğer Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam ediyorsa, şehir dışına çıkarak bulunduğu yerden ve ailesinden uzun süre ayrı kalacağına yorumlanır.

Rüyada Valiz Görmenin Anlamları

Rüyada Valiz Taşımak

Rüyada içi dolu ve ağır valiz taşımak sıkıntı, derk ve kedere işaret eder. Kişinin üzerine yükleneceği sorumluluklar yüzünden yaşanacak olan olumsuz günlere delalet eder. İçi boş valiz ya da ağır olmayan valiz ise rüyanın tam tersine yorumlanır.

Rüyada Valiz Kaybetmek

Valiz kaybetmek, işlerinin kısa süreli olarak bozulacağına ve içinden çıkmaz bir hal alacağına tabir edilir. Bu sebeple zor günlerin kapıda olduğuna ve bu günleri kişinin tek başına üstesinden geleceğine yorumlanır.

Rüyada Valiz Unutmak

Rüyada görülen valiz seyahat manasına geldiği için, unutulan valiz görmek ise, çıkılacak olan seyahatin aksamasına ya da biraz geç olarak gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Valize Eşya Sığdıramamak

Rüya sahibinin aile içinde yapacağı bazı gizli konuşmalara işaret eder. Bu konuşma bir sır tarzında da olabilir.

Rüyada Valizden Eşya Çıkarmak

Rüyasında valizinden eşya çıkardığını gören kişi, kendinizi aşacak bir işe girileceğine ama uzun bir uğraş sonunda bu iştende alın akıyla çıkılacağına tabir edilir. Kısa elde edilecek üstün başarıya işaret eder.

Rüyada Boş Valiz Görmek

Kişinin bir iş ya da proje sayesinde katılacağı yarışa yorumlanır. Bu yarışı birincilikle bitirileceğinin habercisi olarak nail edilir.


Rüya Yorumları;

  1. gül dedi ki:

    ruyamda karsimda bi erkek vardi benim yaslarimda benim valizim yerdeydi bilmedigim bi yere gidip gidip geliyodum ama anlamiyodumda ne oldugunu ve ayni gun babamda ruyasinda bir ucagin dustugunu gordu anlami nedir ?

    Teşekürler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.