RÜYADA VARİL GÖRMEK

Rüyada varil görmek, aşırı cimriliğin ve zengin olunduğu halde yoksulmuş gibi yaşamanın da tabiridir. Elindeki nimetlere ve sahip olduklarına şükretmek yerine çok daha fazlasını arzulayan ve gözü doymayan kişilerin bir süre sonra ellerindeki mallarla yapayalnız kalacaklarını, yoksullara ve yardıma muhtaç kimselere el uzatmayacak kadar bencil olmaları neticesinde etraflarında da güvenebilecekleri kimsenin kalmayacağını bildirir. Her şeyin çok daha fazlasına sahip olmak için sürekli kendisini ve hayat şartlarını zorlayan rüya sahibinin aradığı mutluluğu bir türlü bulamayacağına alamet eder. Herkese üstten bakan kişinin bir süre sonra parayla her şeyi satın alamayacağını anlayacağını fakat yanında kimseyi bulamayacağını işaret eder.

Rüyada Varil Görmenin Anlamları

Rüyada varil satın almak, ticaretle uğraşan kişiler için yakın zamanda yapılacak bir görüşmeye, tanışılacak yeni insanlarla anlaşma yapmaya ve yeni şubeler açarak kazançlarını artıracaklarına alamettir. İyi ve kar getiren işlerin içinde bulunarak hayatını daha iyi yönde ilerletecek olan rüya sahibinin alım gücünün artmasıyla ev veya dükkan alacağını, kiraya vereceği gayrimenkulleri sayesinde çok daha rahat bir hayat süreceğini tabir eder.

Rüyada varil boyamak, varili siyaha boyamak sahip olunan işten ayrılıp yeni bir işe girileceğini, fakat bu işte de mutlu olunamayacağını işaret eder. Yeşile boyamak hayır işlerine girişileceğini ve eldeki imkanları herkesle paylaşmak suretiyle her zaman dua alarak yaşanacağını bildirir. Hayır duası alan kişilerin yüzlerinin her zaman güleceğini de işaret eder. Varili maviye boyadığını görmek umut verici gelişmelere ve muradına ermeye, sarıya boyamak ise hastalıklar yüzünden zorlanılan bir sürece delalettir.

Rüyada varil taşımak, uzun vadeli yapılan bir yatırımın yada taksitle alınan bir malın borçlarını kolayca ödeneceğine, planladığınızdan daha önce borçtan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada boş varil görmek, borçlarını bitirmeye, kesilen bir cezanın ortadan kalkmasına, haksızlık edilmiş olan bir kişi tarafından affedilmeye delalettir.

Rüyada varilin içerisine girmek, yapılacak bir sürprizi önceden haber almaya, bir sorumluluktan kurtulmaya yada borcun erken bitmesine delalettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com