RÜYADA VALİZ TOPLAMAK

Rüyada valiz toplamak, gören kişinin yeni bir hayata başlangıç yapacağına ve güzel günler yaşayacağına işaret ederken, aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahip olanların hayatlarının hiçbir zaman düzenli olmayacağını da bildirir. Valiz toplamak evli kişiler için kısa süreli bir ayrılığa da işaret eder. İş alanında mevcut işinden ayrılmaya ve yepyeni bir sektörde son derece cesur adımlarla yeni bir iş kurmaya tabir edilir. Valiz toplayan kişi geçmişi ile bağlarını koparır ve sadece geleceğine odaklanır demektir.

Rüyada Valiz Toplamanın Anlamları

Rüyada valiz hazırlamak, yolculuğa işaret eder. Rüya sahibi hayatı için önemli bir yolculuğa çıkacak demektir. Bu yolculuğun sonunda sevinebilir ancak üzüntü ile de dönebilir. Bu yola bir şeyi sonlandırmak için çıkılacaktır. Bu nedenle rüya sahibi için önemli olan bu yolculuk için uzun süredir yapılan hazırlıklar, merakla bekleyiş sonlanacaktır.

Rüyada valiz taşımak, sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibi çok sevdiği bir insan ile bir ayrılık yaşayacaktır. Bu kişi sevgili, dost yada aileden biri olabilir. Rüya sahibinin çok üzüleceği bir ayrılık olacaktır. Rüyada başka birisinin valizini taşıdığını gören kimse, sevdiği insanların kendisinden uzaklaşacağını görecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada valiz bulmak, hiç hesapta olmayan işlere girişileceğine ve kar elde edileceğine, kazanılan paranın doğru yatırımlar ve şans sayesinde kişiye çok büyük bir zenginliğin kapısını açacağına işaret eder. Valiz bulan kişi yüklü bir mirasa da kavuşur ve tüm ailesi refaha kavuşur, sıkıntıları sona erer. Aktif ve maceralarla dolu bir hayata sahip olunacağı, renkli kişilerle tanışılacağını da bildiren rüya, gelecek güzel haberlere, bekarlar için de sempatik biri ile evlilik yapılacağına yorumlanır.

Rüyada valiz kaybetmek, gören kişi çok büyük bir fırsatı kaçırır ve son anda aklı başına gelir. Şansın kişinin yüzüne güldüğü çok önemli bir dönemde kişinin hayalci tutumları nedeni ile ayağına gelen kısmeti göremeyeceği ve sonradan büyük pişmanlıklar duyup ruhsal açıdan da oldukça üzüntülü bir duruma düşeceğine işaret eder. Valiz kaybeden kişi bir türlü evlenemez ve karşısına çıkan kısmetleri beğenmez. Kararsızlık ve ne istediğini bilememek yüzünden kişinin hayatında hiçbir şeyin iyi gitmeyeceği şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com