RÜYADA VAPUR GÖRMEK

Rüyada vapur görmenin anlamı, rüya sahibinin süresi belli olmayan bir mekan değişikliği yapacağına yani başka bir yere gideceğine delalet eder. Bu değişiklik ani bir haberle de olabilir, planlı da olabilir. Bu yol belirsizdir ama korkulacak bir yol olmadığı bilinir. Rüya sahibi bu yolun sonunda gösterdiği sabrın ve çektiği zahmetin karşılığında hayır ve fayda bulacak, mutlu olacak ve çektiklerine değdiği konusunda çevresindekilerle hem fikir olacaktır.

Rüyada vapura binmenin anlamı, Allah tarafından fayda bulur ve rahata kavuşur. Rüya sahibinin sorunları son buluyor demektir.  Rüyada vapura bindiğini gören kişiye hayatının yükünü hafifletmesi ve işlerinde kolaylık sağlaması için bir yardımcı gelecek demektir.

Rüyada vapur kullanmak, rüya sahibinin emin olmadan ve kendine yeterince güvenmeden, deli cesareti ile yaptığı bir işten kendisinin bile beklemediği bir başarı elde etmesine işaret eder.

Rüyada vapur bileti almak, kağıt üzerindeki temiz ve hayırlı olacak işe tabir edilir. Kendisiyle ilgili bir sigorta yaptırabilir ya da geleceği için çok karlı olacak bir yatırıma girişebilir demektir.

Rüyada vapurun battığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve zorlu dönemleri atlattıktan sonra, başlangıç dönemi bittiğinde çok büyük ve karlı işlere gireceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine ve daha büyük kazanç getirecek ve daha büyük başarılar kazandıracak işlere girmek için büyük cesaret vereceğine delalet  eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.