RÜYADA VİRANE GÖRMEK

Rüyada virane görmek, elden ayaktan düşen bir ebeveyne işaret eder. Hastalıklara ve üzüntü veren, uzun süren sıkıntılı durumlara işaret eder. Yalnız kalan kişinin ayakta durabilmek için tek başına mücadele etmek zorunda kalacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, güçlüklerle savaşmak zorunda kalacağına işarettir. Zengin bir hayat yaşayanlar için durumun bir anda tersine döneceğine ve peş peşe yaşanacak aksiliklere, kazalar veya felaketler neticesinde kişinin birden yoksullaşacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, işyeri olanların iflasına ve evliliklerde de boşanmayla sonuçlanan ayrılıklara işaret eder. Hayra yorumlanmadığı gibi, gören kişinin bütün hayatını olumsuz ve bir o kadar da geri dönülmesi zor bir çıkmaza gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Virane Görmenin Anlamları

Rüyada virane satın almak, iyi olacağı düşünülen veya ilerde çok gelir getireceğinden umutlanılan bir durumun aksi şekilde yön değiştirmesinin rüya sahibinde yaratacağı üzüntüye ve büyük hayal kırıklığına işaret eder. Malların kaybedileceğine, itibarın zedeleneceğine ve yanlış bir harekette ısrar ederek kişinin kendisini zor duruma düşüreceğine işaret eder.

Rüyada virane eve girmek, girilen virane ev kişinin kendi eviyse, hane içine ateş düşürecek bir haber alınacağına veya haneden bir kimsenin aniden hastalanarak yatağa düşeceğine işaret eder. Rüyada girilen virane ev başkasına aitse bu durumda yakın tanıdık bir kimsenin üzücü haberi gelir demektir. Maddi ve manevi olarak kişinin çöküşe geçeceğine, bir süre boyunca gelirinde ciddi düşüşler olması nedeni ile zor günler geçireceğine, huzurunun bozulmasının yanı sıra aşırı stres içinde kalacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com