RÜYADA VİTRİN GÖRMEK

Rüyada vitrin görmek, insanları küçük gören, kolay kolay kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen, burnu havada bir kişinin varlığına işaret eder. Kendisi, malı ve parası ile böbürlenen, olgunlaşmamış ve bu nedenle ağır başlı ve akıllı kişilerce ciddiye alınmayan bir kimse üzerinden tabir edilir. Bu kişinin, gayri ciddi hali nedeni ile toplumda yer edinmemiş olduğuna işaret eder.

Rüyada Vitrin Görmenin Anlamları

Rüyada vitrin camı görmek, gören kişinin kendini dev aynasında gördüğüne ve tabir yerindeyse sanki küçük dağları kendi yaratmış gibi hissediyor ve davranıyor olmasına işaret eder. Bu durum, kişiyi itici ve sevimsiz bir kimse haline getiriyor demektir.

Rüyada vitrin mankeni görmek, rüya sahibinin aslında dışa dönük olsa içindeki cevheri çok daha kolay dışarı çıkarabileceğine ve kendini çok daha doğru ifade edebileceğine işaret eder. Kişinin, kendine olan özgüveninin yeterli olmamasından dolayı, başarılı olacağı alanları ön plana çıkaramıyor oluşuna yorumlanır.

Rüyada vitrin dolabı görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin gönül hoşluğu içinde olacağına, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada camekan görmek, kız evlada, anneye ya da hanıma yorumlanır. Rüya sahibinin kendini bir vitrinin içinde görmesi ise o kişinin tüm hayallerinin, isteklerinin ve dualarının gerçekleşeceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com