RÜYADA VURULMAK

Rüyada vurulmak, gören kişinin can sıkıcı olaylar yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacak demektir. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hayatı olumsuz yönde değişecektir ve işlerinde zorluk yaşayacaktır. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hiçbir günahı ve suçu olmadığı halde bir işin kendi başına kalmasına ve faturasının kendine çıkarılmasına işaret eder.

Rüyada Vurulmanın Anlamları

Rüyada silahla vurulmak, gören kişi kendisini mutsuz edecek, kararsız kalmasına sebep olacak ve uzun bir zaman ne yapacağını bilemez duruma düşürecek bir haber alacak ve ne yapacağını kestirmekte güçlük çekecektir şeklinde tabir edilir. Rüyada tabancayla vurulmak, yaşanacak olan bir gönül ilişkisine yorumlanır. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi belki karşılık bulacağı belki de karşılık göremeyeceği bir sevdaya tutulacak demektir.

Rüyada kafadan vurulmak, gören kişi uzun süredir unuttuğu bir olay hakkında yeniden kafa yorar veya o olay tekrar canlanır demektir. Bu rüya eskimiş bazı konuların tekrar ortaya çıkmasına, bu olay sonucunda da ya üzülüp ya da sevinmeye işaret etmektedir.

Rüyada sırtından vurulmak, gören kişinin bir haksızlığa uğrama olasılığı vardır şekilde yorumlanır. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde çok acı sözler işitecek ve hakarete uğrayacaktır.

Rüyada vurulduğu yerden kan akması, rüya sahibinin sinirlenip öfkesine hakim olamayacağına tabir edilir. Bu rüya, gören kişinin eğer kendini teskin etmez ise ve sürekli her şeye öfkelenirse sonunda zararlı çıkacağına ve bazı konularda sıkıntıya gireceğine işaret eder.

Rüyadan vurulmak ve ölmek, gören kişinin ömrünün uzadığına tabir edilir. Rüyanın tam tersine, rüya sahibinin önünde upuzun ve mutlu bir hayatı olduğu anlamına gelir.

Rüyada vurulmak ve ölmemek, dünyalık olarak tabir edilir. Rüyasında vurulduğu halde ölmediğini gören kişinin büyük kazanç elde ederek, büyük bir mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi zengin olacak ve bolluğa kavuşacaktır şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com