RÜYADA ŞİŞLİK GÖRMEK

Rüyada şişlik görmek, gören kişinin eğitimli, kültürlü, olgun, başarılı ve zengin bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hoşluk içinde yaşayacağına, küçük şeyleri kafasına takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine bunun da kendisine başarı, sağlık ve mutluluk getireceğine işaret eder ve çok makbul bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Şişlik Görmenin Anlamları

Rüyada kafada şişlik görmek, gören kişinin bazı yeni plan ve projeler peşinde olduğuna, bunları gerçekleştirmeyi hedeflediğine, çalışmaları sayesinde de amacına ulaşarak, rahat edeceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine, kolaylık sağlayacağına ve halinden memnun olacağına işaret eder.

Rüyada boyunda şişlik görmek, gören kişinin ticarette başarılması zor işlerin altına gireceğine, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada memede şişlik görmek, bu rüya iyi değildir ve gören kişinin kıtlık çekeceğine, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına işaret eder ve uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlikle karşı karşıya kalmaya yorumlanır.

Rüyada karında şişlik görmek, rüya sahibinin hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işaret eder.

Rüyada ayakta şişlik görmek, rüya sahibinin sağlığına kavuşacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, kendisini işine vereceğine ve hayatının bu sayede yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada vücutta şişlik görmek, gören kişinin maddi imkanlarının yerinde olacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına aynı zamanda hiçbir önemli hastalık yaşamayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com