RÜYADA ŞEHİT TABUTU GÖRMEK

Rüyada şehit tabutu görmek, gören kişinin izlediği yol ile arasında olan bağa işaret eder. Rüya sahibinin dini meselelere eğileceğine, daha çok bilgi edineceğine ve iyi bir mümin olmak için hem ibadetlerini düzgün şekilde yerine getireceğine, hem de çevresinde saygı göreceğine işaret eder. Yüksek mertebelerde bulunmaya, asker olmaya, orduda görev almaya, yöneticilik yapmaya da yorumlanan bu rüya, kişinin hedefleri için her zorluğu göze alacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına işaret eder. Manevi hayatı gelişmişi yüce gönüllü bir kişi olmaya yorumlanır. İçi boş şehit tabutu görmek ise gelecek kötü haber anlamına gelmektedir. Yaşlı biri için uzun yıllar sağlıkla yaşadıktan sonra hayırlı bir ölümle bu dünyaya veda edeceğine, günahlarından kurtulacağına ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Şehit Tabutu Görmenin Anlamları

Rüyada şehit tabutu görüp ağlamak, tersine şekilde yorumlanan bu rüya, gören kişinin manevi anlamda büyük bir sevinç yaşayarak duygusallaşacağı bir döneme gireceğine ve gönül gözünün açılacağına, yaptığı yanlışların farkına vararak, hatalarını düzeltme yoluna gideceğine işaret eder. Akrabalarla ilişkilerin tazeleneceği ve kişisel sorunların çözüme ulaşacağını müjdeleyen rüya, iş sahibi olanların helal yoldan kazanacakları parada artış olacağına ve dertlerinden kurtulacaklarına da tabir edilir.

Rüyada şehit tabutu taşımak, rüya sahibinin çok büyük ve Allah katında makbul olan iyilikler yapacağının haberini veren bu rüya, okul yaptırmak, kimsesiz çocukları iş sahibi yapmak ve onları korumak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin hayatını iyiliğe ve yardımlara vakfedeceğini bildiren rüya, sevap hanesinin dolu olacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına müjde verir ve salih bir kimse olunacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Veysel kılıc dedi ki:

    Rüyamda bir adam ve kadın kapımızı çaldı kapıyı babam açtı ve kadın ve adam ağlıyordu yardımını zaten ihtiyacımız var dediler ve eve büyür ettik adam ağlayarak şehidimiz var ablamın kocası şehit düştü kimsemiz yok bize yardım edin yanındaki kadın ablası oldunuz öğrendik ve rüyamda ailecek üzüldük evde para aradık babam 50 lira verdi kapıdan çıkarken adres veren dedim kizilayda bir adres verdi sonra kendimi dukkanimiza gördüm şehit tabutunu üstü Bayraklı brakmislar dükkana uyandıktan sonra adresi internette araştırdım ve 1923 de şehit olan bir paşa çıktı hala çok şaşkınlık nim gerçeklerle bağlı bir ruya

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.