RÜYADA ŞEKERPARE GÖRMEK

Rüyada şekerpare görmek, gören kişinin hayatının iyi koşullarda ilerleyeceğine ve çevresiyle olan bazı sorunların üstesinden geleceğine işaret eder. Tatlıya bağlanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların işareti olan bu rüya, aynı zamanda kişinin yıllardır aradığı mutluluğu bulacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına yorumlanır. Hülyalı günlerin, güzel insanlarla tanışmanın ve sosyalleşmenin işareti olan rüya hanedeki sıkıntıların, kara bulutların ve nazarların yok olacağını da müjdeler. Rüya sahibinin şöhreti yakalayacağı bir mesleğe sahip olacağına ve hem elde ettiği başarılar, hem de sürdürdüğü güzel, lüks yaşam sayesinde insanların kıskançlıklarına, iltifatlarına ve zaman zaman nazarlarına maruz kalacağına ancak ağzının tadının kaçmayacağına işaret eder. Rüyasında şekerpare gören bekar bayanlara görücü gelir demektir. Kişinin evlenmemiş kızı varsa istemeye gelineceğine, bekar oğlu olanların da görücüye gideceklerine, nişan veya söz keseceklerine işaret eder.

Rüyada Şekerpare Görmenin Anlamları

Rüyada şekerpare yapmak, gören kişinin borçlarını bitirecek olduğuna işaret eder. Kişinin yaşadığı ferahlık nedeniyle evinde sevdiği insanları konuk edeceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına ve rahatlayacağına tabir edilir. Uzakta olan veya yıllardır görüşülmeyen bir akrabaya veya yakına kavuşacak olmanın hasret gidermek suretiyle duygusal anların yaşanacağının işaretçisi olan bu rüya aynı zamanda eğitime önem veren rüya sahibinin mesleğini eline alacağına ve hayırlı bir işe gireceğine de yorumlanır.

Rüyada şekerpare yemek, şifa anlamına gelir ve her türlü hastalıktan kurtulmak, rahatlamak, bedensel aktivitelerde artış, ev içinde yeniden huzurlu olmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşamında eksik olan her şeyin tamamlanacağına, aksiliklerden kurtulacağına ve içinde olduğu dönemde şansının yüksek olacağına işaret eder. İstenen her şeye kavuşacak olmaya ve aşk hayatında güzel gelişmelere de yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com