RÜYADA SAÇ TOKASI GÖRMEK

Rüyada saç tokası görmek, özellikle bayanlar için hayra yorumlanır ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Özel hayata dair istenilen her şeye kavuşulacağına, özellikle gönlü boş kişiler için iyi bir talip çıkacağını da müjdeleyen rüya, neşeli ve keyif içinde geçecek günlerin de habercisidir. Evli kimselerin tüm akrabaları ve çocukları ile huzur içinde sürecekleri yaşama ve varlıklı bir hayata tabir edildiği gibi, girişimci bir ruha ve yeni açılacak bir iş yerine de işaret eder. Saç tokası taktığını gören kişinin uzun süredir beklediği bir olay gerçekleşir ve hayallerine kavuşarak mutlu olur demektir. Keyfi yerinde olmanın, havai bir kişiliğin de işaretidir.

Rüyada Saç Tokası Görmenin Anlamları

Rüyada saç tokası almak, sevilen bir kimseden toka almak kişiye yapılacak önemli bir yardıma işaret ederken, sevilmeyen veya tanınmayan birinden alınan toka ise, gelecek olan bir habere işaret eder. Toka almak anlaşma yapmak veya yeni bir işe atılmak anlamlarına da gelir ve başlangıçlar yapılacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin bir dönüm noktasına geldiğine, sürekli yeni fırsatlarla karşılaştığına ve evliliğinde mutluluğun daim olacağına da tabir edilmektedir.

Rüyada saç tokası takmak, bekar kişiler için bir anda artacak kısmet bolluğuna, seçim yapmakta zorluk çekileceğine ve hayatın güzel taraflarının yaşanmaya başlanacağına işaret eder. Toka taktığını gören kimse karşısına çıkan zorlukları kolay bir şekilde atlatır demektir. Huzurun egemen olduğu yaşantının daha da iyi olacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına işaret eder. Saç tokası aynı zamanda gelinlik giymeye de yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com