S-Ş

S ve Ş harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “S ve Ş” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada şalvar görmenin anlamı, rüya sahibinin iş hayatında kıdem kazanarak mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir proje sayesinde gireceği işte umduğundan daha çok kazanç elde edeceğine ve malına mal katacağına tabir edilir. Aynı zamanda hayırlı haberler alınacağına ve gelecek günlerin mutlu, huzurlu ve refah içerisinde geçireceğini müjdeler. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman da hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği manasına gelir. Şalvar rüyalarına genel olarak bakacak olursak, herkes için hayırlı bir izdivaç il yuva kurup zengin olmaya ve iş hayatı var ise de, mevkisinin yükseleceğinin habercisi olarak bilinir.

Rüyada saat görmenin anlamı, kişinin her daim sözüne sadık olan birisi olduğunu gösterir. Rüya sahibinin hayatının her anına değer verdiğine ve zamanın kendisi için oldukça önemli olduğuna delalet eder. Daima randevularına zamanında gider ve zamanla yarıştığını bildiği için zamanı dolu dolu yaşayan hayat dolu bir kişiliği olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyada görülen saat, tatsız haberlere ve can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalacağı manasına gelir. Saat ayarlamak ise, yaşamını düzene koyması gerektiğine işaret eder. Rüyada saatin sesini duymak, çağrıya yorumlanmaktadır. Gelecek olan bir yerden davet ya da teklif anlamına gelir. Masada veya duvarda görülen saat rüyaları da, aile içerisindeki huzur manasına gelir.