S-Ş

S ve Ş harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “S ve Ş” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada şadırvan görmenin anlamı, sıkıntıların geçmesine delalet eder. Rüyada görülen şadırvan, sevindirici ve güzel haberler almaya işaret eder. Aynı zamanda hayırlı bir iş için eve gelecek olan misafir manasına da gelir. Bekar bayanlar için hayırlı evlilik, bereket ve şansa yorumlanır. Kişinin yaşama olan sevinci artar, ağzının tadı yerinde olur ve daima yüzü güler. Şadırvan, mal biriktirmeye ve bu malı uygun şekilde harcayarak, dağıtmaya tabir edilir. Rüya sahibinin gönlünün bonkör olduğu gibi eli de oldukça açık bir kişidir. Bazı rüya alimleri şadırvan rüyalarını islami olarak değerlendirmektedirler. Bu sebeple de işlerinin hayırlı olmasına ve yapılan duaların kabul olmasına delalet eder. Üzücü olaylar ve sıkıntılı günler rüya sahibinin ve ailesinin hiçbir zaman yanına uğramaz.

Rüyada sabah namazı görmek, hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Namaz ve namaz kılmak ile ilgili pek çok rüyalar vardır. Hemen hemen herkes rüyasında namaz kıldığını görür. Ancak namaz rüyaları sadece bir tek nesne üzerinde değerlendirilmemesi gerekir. Genel olarak rüyalar tek yönlü yerine geniş ve bütün bir rüya ele alınarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Birde unutulmaması gereken bir gerçek var ki, rüyanın görülme saati. Evet rüyanızı gördüğünüz saatin dahi önemi vardır. Özellikle sabah ezanında ve sabaha karşı görülen rüyalar bizzat gerçek çıkarlar. Ya da gerçeğe en yakın rüyalar diyebiliriz. Kötü ve etkisinden çıkamadığınız rüyalarınızı hayra yoracak bir kişiye anlatın. Böylece hem rahatlamış olacaksınız, hemde rüyanın hayra yorulmasıyla etkisini tam tersine çevirebilirsiniz. Bu sadece kötü rüyalar için değil, güzel rüyalar içinde geçerlidir. Rüyanız hayırlı ve güzel dahi olsa yapılan olumsuz bir yorum ya da eleştiri rüyanın tılsımı bozarak tam tersine dönmesine sebebiyet verebilir. Rüyalar geçmişten ve gelecekten haber getirebilirler. Bu sebeple dikkat etmekte fayda var.
Gelelim rüyada sabah namazı kılmanın anlamına

Rüyada şalvar görmenin anlamı, rüya sahibinin iş hayatında kıdem kazanarak mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir proje sayesinde gireceği işte umduğundan daha çok kazanç elde edeceğine ve malına mal katacağına tabir edilir. Aynı zamanda hayırlı haberler alınacağına ve gelecek günlerin mutlu, huzurlu ve refah içerisinde geçireceğini müjdeler. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman da hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği manasına gelir. Şalvar rüyalarına genel olarak bakacak olursak, herkes için hayırlı bir izdivaç il yuva kurup zengin olmaya ve iş hayatı var ise de, mevkisinin yükseleceğinin habercisi olarak bilinir.

Rüyada saat görmenin anlamı, kişinin her daim sözüne sadık olan birisi olduğunu gösterir. Rüya sahibinin hayatının her anına değer verdiğine ve zamanın kendisi için oldukça önemli olduğuna delalet eder. Daima randevularına zamanında gider ve zamanla yarıştığını bildiği için zamanı dolu dolu yaşayan hayat dolu bir kişiliği olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyada görülen saat, tatsız haberlere ve can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalacağı manasına gelir. Saat ayarlamak ise, yaşamını düzene koyması gerektiğine işaret eder. Rüyada saatin sesini duymak, çağrıya yorumlanmaktadır. Gelecek olan bir yerden davet ya da teklif anlamına gelir. Masada veya duvarda görülen saat rüyaları da, aile içerisindeki huzur manasına gelir.

www.ruyaninanlami.com