RÜYADA ŞALVAR GÖRMEK

Rüyada şalvar görmenin anlamı, rüya sahibinin iş hayatında kıdem kazanarak mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir proje sayesinde gireceği işte umduğundan daha çok kazanç elde edeceğine ve malına mal katacağına tabir edilir. Aynı zamanda hayırlı haberler alınacağına ve gelecek günlerin mutlu, huzurlu ve refah içerisinde geçireceğini müjdeler. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman da hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği manasına gelir. Şalvar rüyalarına genel olarak bakacak olursak, herkes için hayırlı bir izdivaç il yuva kurup zengin olmaya ve iş hayatı var ise de, mevkisinin yükseleceğinin habercisi olarak bilinir.

Rüyada Şalvar Görmenin Anlamları

Rüyada Yeni Şalvar Görmek

Rüyada görülen yeni şalvar, yeni iş hayatına atılacağına tabir edilir. Hatta bu iş ortaklık ile başlayacağına da yorulmaktadır. Aynı zamanda yapılan işlerde ve projelerde hayırlı kazançlar elde edilerek ummadığı kadar karlı olunacağının manasına gelir. Ani kararlar alınarak hayırlı evlilik yapılacağına ve zengin olunacağının habercisidir.

Rüyada Şalvar Giymek

Rüya sahibi şalvar giydiğini gördüyse, hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği anlamına gelir. Sıkıntıdan ve kederden kurtularak refaha erileceğine ve bu sayede mutlu olunacağı manasına gelir. Hatta güzel ve sevinçli günlerin kapıda olduğunu gösterir. Gelecek günlerin dolu dolu ve neşe içerisinde nikah ya da düğün telaşıyla geçirileceğinin yorumcusudur.

Rüyada Şalvarı Ters Giymek

Rüyada şalvar giydiğini görmek ne kadar hayırlı ve güzel ise, ters giymekte o kadar iyi değildir. İşlerinin tersine gideceğine ve Allah yolunda olmadığının göstergesidir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkan sıkıntılara ve sorunlara çözümler üretmediği manasına gelir. Eğer rüya sahibi bu şekilde devam ederse işleri daha da tersine gideceğinin habercisidir. İşleri düzeltmek için ve yoluna koymak için daima gelinden gelenin daha fazlasını yapmak gerekir ve ancak bu sayede her şey yoluna girer. Hayatta mutluluğu ve istikrarı yakalamak için daima çaba göstermek gerekir. Tabir-i caizse, armut piş ağzıma düş olmaz. Bazı rüyalar haberci rüya olarak söylenmektedir. Bu da o rüyalardan denilebilir.

Rüyada Şalvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyayı gören kişinin bilinç altında yatan evliliğin simgesi olarak tabir edilmektedir. Bazı rüyalar gündüzleri düşünülen ya da konuşulan olaylar sonucunda gece açığa çıkar. Rüya sahibinin gönlünde olan kişi ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirerek çok mutlu olacağına ve zenginliğe delalet eder. Artık evlilik yaşının gelmesiyle birlikte görülen şalvar, yakın zamanda tüm dilek ve arzuların gerçekleşeceğinin habercisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.