RÜYADA ŞADIRVAN GÖRMEK

Rüyada şadırvan görmenin anlamı, sıkıntıların geçmesine delalet eder. Rüyada görülen şadırvan, sevindirici ve güzel haberler almaya işaret eder. Aynı zamanda hayırlı bir iş için eve gelecek olan misafir manasına da gelir. Bekar bayanlar için hayırlı evlilik, bereket ve şansa yorumlanır. Kişinin yaşama olan sevinci artar, ağzının tadı yerinde olur ve daima yüzü güler. Şadırvan, mal biriktirmeye ve bu malı uygun şekilde harcayarak, dağıtmaya tabir edilir. Rüya sahibinin gönlünün bonkör olduğu gibi eli de oldukça açık bir kişidir. Bazı rüya alimleri şadırvan rüyalarını islami olarak değerlendirmektedirler. Bu sebeple de işlerinin hayırlı olmasına ve yapılan duaların kabul olmasına delalet eder. Üzücü olaylar ve sıkıntılı günler rüya sahibinin ve ailesinin hiçbir zaman yanına uğramaz.

Rüyada Şadırvan Görmenin Anlamları

Rüyada Şadırvan Görmek

Rüya sahibi şadırvan görürse mutlu, huzurlu ve bereketli bir yaşam sürecek olmasına işaret eder. Aynı zamanda uzun ömürlü olmaya delalet eder. Rüyada görülen şadırvan dün ile tabir edilir. Güzel ve bakımlı bir şadırvan gören kişi yüksek rütbeye ermeye, bol kazanca ve fazla nail olur.

Rüyada Şadırvandan Su İçmek

Şifa bulmaya ve hastalıklardan kurtulmaya tabir edilir. Kişinin içinde bulunduğu hastalık döneminin sona ereceğine ve bu sayede eski sağlıklı günlerine geri döneceğine delalet eder. Aynı zamanda kişi için her manada güzel olayların yaşanacağına ve hatta mutluluktan başının döneceğine işaret eder. Rüya sahibinin kalbinde bulunan tüm sıkıntıların geçeceğine ve huzuru ermeye yorumlanır.

Rüyada Şadırvan Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin işini duygularıyla birlikte yaptığına ve bu sayede çok verimli olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi her manada oldukça başarılı bir kişidir. Bu sebeple elini hangi işe atarsa o işte oldukça başarılı olur. İş hayatında ortak olarak yapılan işlerde verdiği emeğinin karşılığını yakın zamanda alacağına ve ortağıyla birlikte güzel zamanlar geçirmeye tabir edilir. Aynı zamanda kişi bekar ise aniden ancak hayırlı bir evlilik kararı alırlar ve kısa sürede nikah kıymaya yorumlanır. Bu sayede oradan da gelecek olan para sayesinde işlerini daha da büyütürler ve evlilikte olan keramet bir kez daha ortaya çıkar. Şadırvan yaptıran kişi kısaca yakın sürede ev kurar ve sevdiğiyle birlikte mutlu, huzurlu, güzel ve sağlıklı bir ömür geçirirler.

Rüyada Şadırvan görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çok özel bir kişi olduğunun kanıtıdır. Kişinin daima farkındalıklar yaratmaya çalıştığına ve bu sebeple canla başla çalıştığını gösterir. Kısa zamanda verilen emeklerin boşa çıkmayarak elde edilecek olan ün, şöhret ve paranında habercisidir. Aynı zamanda kişi adından sıkça bahsettirmeye başlar. Saygı görmek, takdir almak ve övülmek istediğini gösteren rüyalardan da birisi diyebiliriz. Mesleki olarak yapılacak olan atılıma da tabir edilebilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.