RÜYADA SAAT GÖRMEK

Rüyada saat görmenin anlamı, kişinin her daim sözüne sadık olan birisi olduğunu gösterir. Rüya sahibinin hayatının her anına değer verdiğine ve zamanın kendisi için oldukça önemli olduğuna delalet eder. Daima randevularına zamanında gider ve zamanla yarıştığını bildiği için zamanı dolu dolu yaşayan hayat dolu bir kişiliği olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyada görülen saat, tatsız haberlere ve can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalacağı manasına gelir. Saat ayarlamak ise, yaşamını düzene koyması gerektiğine işaret eder. Rüyada saatin sesini duymak, çağrıya yorumlanmaktadır. Gelecek olan bir yerden davet ya da teklif anlamına gelir. Masada veya duvarda görülen saat rüyaları da, aile içerisindeki huzur manasına gelir.

Rüyada Saat Görmenin Anlamları

Rüyada Masa Saati Görmek

Rüyada görülen masa saati haneye işaret eder. Aile içindeki huzura ve refah manasına gelir. Aynı zamanda aile hayatıyla ilgili konuların yolunda gittiğini gösterir. Masa saatinin düzgün çalışması ise, özel hayatında yolunda gittiğine yakın zaman içerisinde de herhangi bir problemle karşılaşılmayacağına delalet eder.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, planlanmış ve yapılması kesin gözüyle bakılan projelerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Aynı zamanda kağıt üzerinde gerçekleştirilecek olan resmi işlemlere işaret eder. Rüya sahibi köstekli saat aldığını gördüyse, hal hatır bilen, gönül kırmayan eşe dosta ve akrabalara bağlı kişilere delalet eder. Geçmişe verilen öneme ve büyüklere duyulan saygıya yorumlanır. Rüyada altın saat almak, kazancın artacağına ve bol para kazanılacağı manasına gelir. Aynı zamanda rüyada gümüş saat satın almak, rüya sahibinin tutumlu bir kişi olduğuna ve bu tutumu sayesinde malına mal katarak kazancını kendisi arttıracağına tabir edilir.

Rüyada Hediye Saat Görmek

Rüya sahibinin  hediye saat görmesi, işlerinde yardım alarak yüksek mertebeye kavuşacağına ve hayırlı işler yapılacak olması manasına gelir.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada herhangi bir kol saati, duvar saati, masa saati ya da köstekli saati tamir ettiğini gören kişi hayatındaki hatalardan ders çıkarması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda kalbini kırdığı, üzdüğü ve haksızlık ettiği kişilerden özür dilerek telafi etmesi gerektiği manasına gelir.

Rüyada Saat Durması

Rüyada saatin durduğu gören kişi işlerinde bir durgunluk dönemine gireceğine delalet eder. Rüyada hediye edilen saatin durması, saati hediye eden kişiyle arası açılacağına ve sevilen bir dosta işaret eder. Rüyada yeni saatin durması, yeni olması nedeniyle kullanımı zor olan bir eşyaya ve yönetiminde ya da yönetilmesi zor olan acemilik çekilen bir işe tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.