RÜYADA SABAH NAMAZI GÖRMEK

Rüyada sabah namazı görmek, hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Namaz ve namaz kılmak ile ilgili pek çok rüyalar vardır. Hemen hemen herkes rüyasında namaz kıldığını görür. Ancak namaz rüyaları sadece bir tek nesne üzerinde değerlendirilmemesi gerekir. Genel olarak rüyalar tek yönlü yerine geniş ve bütün bir rüya ele alınarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Birde unutulmaması gereken bir gerçek var ki, rüyanın görülme saati. Evet rüyanızı gördüğünüz saatin dahi önemi vardır. Özellikle sabah ezanında ve sabaha karşı görülen rüyalar bizzat gerçek çıkarlar. Ya da gerçeğe en yakın rüyalar diyebiliriz. Kötü ve etkisinden çıkamadığınız rüyalarınızı hayra yoracak bir kişiye anlatın. Böylece hem rahatlamış olacaksınız, hemde rüyanın hayra yorulmasıyla etkisini tam tersine çevirebilirsiniz. Bu sadece kötü rüyalar için değil, güzel rüyalar içinde geçerlidir. Rüyanız hayırlı ve güzel dahi olsa yapılan olumsuz bir yorum ya da eleştiri rüyanın tılsımı bozarak tam tersine dönmesine sebebiyet verebilir. Rüyalar geçmişten ve gelecekten haber getirebilirler. Bu sebeple dikkat etmekte fayda var.
Gelelim rüyada sabah namazı kılmanın anlamına

Rüyasında kişi sabah namazı kılarsa, gerçekleşmesini istediği tüm dua ve niyetlerinin kabul olduğuna ve bu sayede üstün başarı elde ederek hayırlı günlerin kapıda olduğunu gösterir. Allah nazarında iyi ve hayırlı bir kul olduğuna, kişinin ağzından duasının eksilmediğinin göstergesidir. Sabah namazı rüyasının, çok kısa bir sürede gerçekleşecek olan hayalin işareti olduğu gibi, yakın zamanda hayırlı evliliğinde simgesidir. Hayırlı evliliğin habercisi de olan sabah namazı rüyası, mutluluğun kapısını açmaya az kaldığına delalet eder.

Rüyada Sabah Namazı Görmenin Anlamları

Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ve dertlerden kurtularak refaha kavuşmaya ve elinin bol para görmesine işaret eder. Rüyasında sabah namazı kıldığını gören kişi, gönlünden geçen kişi ile hayırlısıyla evlenir. Bu sayede yapmış olduğu duaları ve niyetleri kabul olur. Ailesinin onayını da alır ve hayırlısıyla kişi muradına erer. İşleri açılır. Aile yaşantısı mutlu ve huzurlu olur. Adını duyuracağı işlere imza atar ve bu sebeple imrenilen kişi olur. Onurlu ve saygı duyulan bir hayat yaşama delalet eder.

Rüyada Kalabalıkta Sabah Namazı Kılmak

Sabırla beklenen bir zamanın hayırlısıyla sonuna gelindiğine ve kişinin tüm dualarını kabul olduğunun habercisidir. Rüyayı gören kişinin nihayet tüm istekleri gerçekleşir ve hayırlısıyla muradına erer. Özellikle rüya sahibinin iş hayatında hareketli ve bereketli günlerin geleceğini delalet eder. Bu günlerin gelmesiyle maddi ve manevi anlamda güçlenmeye ve büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır. Kişi bu paraları kendisi, ailesi ve sevdikleri için harcarken, yardıma muhtaç olan kişileri de unutmaz ve hayır dualarına nail olur.


Rüya Yorumları;

  1. Emine dedi ki:

    Hocam rüyamda sabah ezanina karşı seccademde duruyodum namaz kilacaktim sonra ezanlan uyandim

  2. Fatma kar dedi ki:

    Ruyada adet gününün son zamanindayim eşim birlikte olmak istiyor ben de olmaz temizlenince olur diyorum. Yanından kalkıp sabah namazına başlıyorum.sunneti kılarken yanıma geliyor yine sirnasiyor ben de izin ver farzı kalayım diyorum ve kiliyorum.sonra uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.