RÜYADA SAHA GÖRMEK

Rüyada saha görmek, gören kişinin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına ve her şeyi kuralına göre yapacağına işaret eder. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğine işaret eder. Açık ve büyük bir saha görmek işlerin yolunda gideceğine de işarettir ve gören kişinin alacağı kararların doğruluğuna, kendisini rahatsız eden koşulları yeniden gözden geçireceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına işarettir.

Rüyada Saha Görmenin Anlamları

Rüyada halı saha görmek, iş konusunda tek başına hareket etmekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin başkalarının deneyimlerinden faydalanarak mevcut işinde daha iyi adımlar atmasına işaret eder. Halı saha ekip işi kurmaya, takım olarak daha güçlü rakiplerle savaşmaya, galibiyet elde etmeye yorumlanır. Boş bir halı saha iş hayatında yalnız kalınacağına, kalabalık bir halı saha ise gören kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına veya kalabalık kitleleri etkileyecek bir işe imza atacağına delalettir. Halı sahada top oynadığını görmek de rüya sahibinin iş hayatında son derece keyifli zamanlar geçireceğine, mutluluğunun uzun süreceğine işaret eder.

Rüyada kalabalık saha görmek, önemli bir iş için hazırlık yapılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, rüya sahibinin çalışma arkadaşları da dahil olmak üzere pek çok kişinin dikkatini çekecek başarılara imza atıp, adından söz ettireceğine işaret eder. Hane içinde de kalabalık bir ortamın oluşacağına, kız istemeye gelineceği veya nişan yapılacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com