RÜYADA ŞAPKA TAKMAK

Rüyada şapka takmak, gören kişinin yapacakları sayesinde toplum içinde kendisine olan bakış açısının önemli oranda değişeceği, herkesin saygı duyduğu, önünde eğildiği ve güzel sözlerle andığı kişi olacağı ve mesleğinden de tepelere tırmanacağına işaret eder. Zoru ve imkansızı başarmaya bu sayede gücünü ve kararlılığını göstererek, kendini ispat etmeye tabir edilir ve rüya sahibi için hayır olarak tabir edilir. Rüyada eski bir şapka görülmüş ise, rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılardan dolayı çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi anlamda büyük sorunlar yaşayacağına ve çok endişeli bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Şapka Takmanın Anlamları

Rüyada yeni şapka takmak, rüya sahibinin iş hayatında çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada fötr şapka takmak, gören kişinin çağdaş, modern ve ileri görüşlü biri olduğuna, değişime, yeniliğe ve aynı zamanda eleştiriye açık olduğuna ve kendini ilim irfan sahibi olmaya adadığına işaret eder. Rüya sahibinin okumayı ve bilgi sahibi olmayı her şeyin üstünde tuttuğuna tabir edilir.

Rüyada beyaz şapka takmak, rüya sahibinin, temiz bir ahlak sahibi, dini bütün, insanları seven, çok saygılı ve çok yardımsever bir kişi olduğuna, çok büyük yardımlarda bulunan, başı sıkışan insanlara destek olan, çok efendi ve dürüst bir kişi olduğuna ve çok güzel günler göreceğine işaret eder. Rüyasında beyaz şapka taktığını gören kişi içindeki kuruntulardan, kafasını yiyip bitiren korkulardan ve yersiz düşüncelerden kurtulacaktır şeklinde yorumlanır. Hafiflemeye, esenlik içinde olmaya, huzuru bulmaya, keyiflenmeye ve eğlenmeye tabir edilir.

Rüyada mavi şapka takmak, gören kişinin iş hayatında resmi bir kurumda çalışmaya başlayacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine ve çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok güzel ve mutlu günler yaşayacağına ve çok huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil şapka takmak, gören kişinin Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasına gireceğine inanılır ve öyle tabir edilir. Rüya sahibinin helal yollardan hayatını kazandığına, gelirinin ve malının da sadakasını hiç aksatmadan verdiğine işaret eder.

Rüyada şapka taktığını görmek, gören kişinin çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com