RÜYADA ŞANS OYUNU GÖRMEK

Rüyada şans oyunu görmek, baht açıklığına tabir edilir. Evlilik hazırlığı içinde olan kişilerin aile desteğini de alarak daha iyi bir hayat süreceklerine işaret eden bu rüya, gören kişinin eşinin ailesi ile arasındaki dargınlıkların da sona ereceğinin müjdesini verir. Rüyasında şans oyunu gören kişi hayatını riske atacak bazı hamlelerde bulunduğu için stresli günler yaşayacak demektir. Özellikle maddi olanakların fazlasıyla zorlanacağı bu dönemde aşırı harcamaların rüya sahibini zor duruma düşürebileceğinin sinyallerini de içeren rüya, tecrübe sahibi olunmayan işlerle fazla alakadar olmanın kişiye zarar getirebileceğine, riskleri aza indirmenin ve para konusunda daha dikkatli davranmanın stresi azaltacağına işaret eder.

Rüyada Şans Oyunu Görmenin Anlamları

Rüyada şans oyunu oynamak, boşa vakit geçiren, kendisini gerçek hayatın kurallarına uygun görmeyen ve hayal dünyasında yaşayarak geleceğini çok daha iyi şekilde kuracağını düşünen kimselerin hayal kırıklıklarına işaret eder. Şartları değiştirmek için yapılan iş değişikliklerinin kişinin beklentilerini karşılamayacağını, bu tip bir değişiklik için uygun koşulların şu an mümkün olmadığını da hatırlatan rüya, risk almak için koşulları yeniden gözden geçirmekte fayda olduğunu da işaret eder. Değişiklik yapmak isteyen rüya sahibinin maddi koşullarını fazla riske atmadan hareket etmesi gerektiğinin de işaretçisidir.

Rüyada şans oyunu kazandığını görmek, talihi dönen rüya sahibinin çevresinde bir anda pek çok kişinin var olacağına ancak bu kimselerin çıkarlarını gözetmelerinden dolayı kişinin dikkatli hareket etmesinin iyi olacağını işaret eder. Parasal kaynakların artmasına işaret eden rüya, ailesine daha çok yardımda bulunacak rüya sahibinin iyilik timsali biri haline geleceğine, parasını ve şansını doğru kullanması halinde parlak bir geleceğin kendisini beklediğine de işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Esger dedi ki:

    Selam ben rüyamda şans oynu oynamadım nede paranın çıkdığını yada çıkmadığını gördüm.şans oynu oynarken kendinde rakamlar yazıyorsun.tanmadığım biri bana şans oyunu oynarken düşünüb hangi rakamları yazmaq konsunda bilgi verdi.ve nasıl hesablamaq lazım onuda dedi hata rakamlarıda dedi.bu rüya ne anlama geliyor?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.