RÜYADA SADAKA VERMEK

Rüyada sadaka vermek, gören kişi için tıpkı gerçek hayattaki gibi çok hayırlıdır. Rüya sahibinin kendisi için isabet olacak yatırımlar yapmasına, zengin olmasına fakat geldiği yeri unutmamasına ve çevresinde bulunan yardıma muhtaç kişilere yardım etmesine işaret eder. Çok güzel bir rüyadır, rüya sahibinin iyilik yaptığı gibi iyilik bulmasına, sağlıklı ve afiyette olmasına, kazancından hayır görmesine, helal olandan vazgeçmemesine işaret eder.

Rüyada Sadaka Vermenin Anlamları

Rüyada sadaka görmek, gören kişi mutluluğa kavuşacak, güzel günler görecek, şansı dönecek ve kısa süre içinde rahata erecektir şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yaşadığı zor günleri artık geride bırakacaktır.

Rüyada sadaka kutusu görmek, gören kişinin yaptığı iyilikler karşılığında kendisi de Allah tarafından mükafatlandırılacak demektir. Rüya sahibinin başının çok sıkıştığı ve hiçbir çıkar yol bulamadığı anda Allah tarafından kendisine yardım eli uzanacağına işaret eder.

Rüyada sadaka aldığını görmek, gören kişinin bir kimse ya da bir iş hakkında yanılacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin kötü sandığı bir kişinin iyi biri olduğunu ya da iyi sandığı birinin kötü olduğunu anlayacağına veya gözünde dağ gibi büyüttüğü bir işin çok kolay, çok basit sandığı bir işin de çok zor olduğunu fark edeceğine işaret eder.

Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek, iki şekilde tabir edilir, bir kişinin haksız yere günahını alıp gerçek anlaşılınca da çok pişman olmasına ya da rüya sahibinin iyilik ettiği bir kişiden hayır duaları almasına işaret eder.

Rüyada çocuğa sadaka vermek, gören kişinin, geçmişinde içinde ukde kalmış bir isteğinin gerçek olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, geçmişinde olmasını çok istediği ve o zamanlar büyük eksiklik hissettiği bir konudan yana şimdi yüzü gülecek şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com