RÜYADA SAÇ BOYASI GÖRMEK

Rüyada saç boyası görmek, gören kişinin zihninin çok fazla meşgul olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin özellikle iş hayatını olumsuz yönde etkileyen psikolojik durumunu düzeltmek için çabalayacağına tabir edilir. Rüyada saçını boyadığını gören kişi erkekse, evliliğinde aradığı saadeti bulamayacağına ve başka kimselerle gönül ilişkisi kurarak bir süre sonra boşanma düşüncelerine gireceğine, bazen de kişinin yanıltıcı bir aşk yüzünden güzel yuvasını dağıtıp mutsuz olacağına işaret eder. Yaşlı bir erkeğin saçını boyaması ise ömrünün uzayacağı anlamına gelmektedir. Bekar bir bayanın bu rüyayı görmesi çapkın bir erkekle nişanlanacağına, evli bayanlar için de kız bebek dünyaya getireceğine işaret eder. Saçını siyaha boyamak rüya sahibi için kederli günlerin yaklaştığına, kişinin uzun sürecek bir gönül kırgınlığı yaşayacağına, sevdiği bir arkadaşı ile arasının açılacağına, gıybet yapmak suretiyle kötü bir duruma düşeceğine de işaret eder.

Rüyada Saç Boyası Görmenin Anlamları

Rüyada sarı saç boyası görmek, rüya sahibinin neşe dolu günler geçirecek olduğuna, hayatının en mutlu zamanlarını yaşayacağına, sevdiği insanlarla birlikte planlar yapacağına, maddi anlamda kişinin kendisine çeki düzen vererek gelecek zor günleri şimdiden garanti altına alacağını da işaret eder. Genç, yakışıklı ve maceracı bir erkekle nişanlanmak, beyler için de güzellikleri ile derinden sarsılacakları ve hayat boyu aşık kalacakları güzeller güzeli bir bayanla dünya evine gireceklerine işaret eder.

Rüyada kırmızı saç boyası görmek, pek iyi şekilde yorumlanmaz ve kişi hakkında söylenen kötü sözlerin aile içinde huzursuzluğa neden olacağına ve yalan yanlış haberlere inanan yakın akrabalara işaret eder. Bir anda mutlu aile düzeninin bozularak, buhran dolu günler geçirileceğine tabir ettiği gibi, duyulacak yaralayıcı sözler nedeni ile gönül bağı olan bir kimseyle ayrı düşüleceğine de tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com