RÜYADA SAÇ TELİ GÖRMEK

Rüyada saç teli görmek, şüphe anlamına gelmektedir. Özellikle kişilerin hususi hayatından dolayı yaşadığı endişelerin ve şüphelerin ayyuka çıkacağına, yaşanan gelişmelerle beraber kişinin daha da paranoyakça davranacağına işaret eder. Saç teli gören kişi, evli ise eşi tarafından, bekar ise de yakın arkadaşları tarafından bir aldatılma yaşar ve haksızlık ile karşı karşıya kalır demektir. Rüya sahibinin uzun süre etkisini bir türlü üzerinden atamayacağı ilişkiler içinde olacağına da tabir edilir. Saç teli gören kimse yalancı ve hilekar kişilerle tanışır ve iş yerinde hırsızlık olayı yaşar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saç Teli Görmenin Anlamları

Rüyada saç teli koparmak, kendi başından saç kopardığını gören kişi çok üzücü bir olayın ortasında kalır ve genellikle kavgalı bir durumda arada kalır demektir. Aile içinde mal yüzünden çıkacak bir tartışma sonrası, akrabalarla ters düşülmesine ve kişinin fikrinin alınmadan hareket edilmesine işaret eder. Başkasının saç telini kopardığını görmek ise, düşüncesizlik içinde olunduğuna, iyi niyetli kimselere kötü sözler söyleyerek onları kırıp kaybetmek anlamlarına gelmektedir.

Rüyada yemekte saç teli görmek, rüya sahibinin iş hayatında belli başlı sıkıntıların baş gösterdiğine, bu sıkıntılı günlerde her zaman destek verdiği kişiler tarafından ihanete uğradığına işaret eder.

Rüyada saç teli yutmak, iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada yutulan saç kılı rüya sahibinin işlerinin zora girdiğine, ortak yada iş arkadaşı tarafından bir ihanete uğramaya yorumlanmaktadır. Geçirilen bu zor günlerde kişinin çevresinden yeteri kadar destek görmemesi daha da üzülmesine yol açar demektir.

Rüyada saç teli yemek, rüya sahibinin haram para yediğine işaret eder. Kişinin işlerinin bozulmasından dolayı sıkıntılı günlerin kapıda olduğuna tabir edilir. Bir kadının rüyasında saç yediğini görmesi, hamile kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada saç teli kusmak, rüya sahibinin içine düştüğü belli başlı sıkıntılardan dolayı büyük maddi yıkımlara uğrayacağına, gelen yardımları geri çevireceğine, bu durumda burnunun dikine giden kişinin daha sonra pişman olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com